Chata František Minář

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata č.6 je postavena asi 3 kilometry od Vodňan směrem na Bavorov. Leží v lese několik desítek metrů nad autokempem Pražák Je tedy dobře dostupná, zároveň však nabízí plné spojení s přírodou.Vyhovuje i turistům, kteří potřebují zázemí komplexních služeb maloměsta. Ubytování je v dřevěné chatě stojící v mladém dubovém lesíku pár desítek metrů nad AC Pražák. Chata má svoji předsíňku, kuchyňku s lednicí a vařičem, obývací místnost s televizí, radiem, el. radiátorem, rozkládací sedačkou, stolem, křesly, dvěma palandami, úložným nábytkem a osvětlením. U chaty je suché WC. Studená i telá voda je v dosahu několika desítek metrů. V prostorném podkroví jsou dvě lůžka, truhla na lůžkoviny, stůl, židle, centrální i jednotlivá osvětlení, nábytek. K chatě patří malá veranda, sklípek s grilem, dřevěným uhlím, dřívím a nářadím, a venkovní sezení u ohniště s rožínkem. Chata působí prostě a přirozeně.

 

Stravování

Od 1.června do 31.srpna je zajištěno celodenní teplé stravování s další možností nákupu základních potravin, nápojů, tabáku, tisku a hygieny přímo v areálu. Hromadné zájezdy, školy v přírodě, výlety, kurzy, soustředění a celé rodiny mohou využívat polopenze* v ceně 69,- Kč/den, případně celodenní penze* v ceně 99,- Kč/den.

*jednotná snídaně vybraná dohodou, oběd - polévka + výběr a kombinace ze dvou jídel, večeře - výběr a kombinace ze dvou jídel.

Denní jídelní lístek se skládá z nabídky více než dvaceti druhů teplých a studených pokrmů, samozřejmostí je velký výběr chlazených nápojů, teplých nápojů, míchaných nápojů, mraženého zboží a různých specialit. Že si tady může dovolit stolovat opravdu každý, dokazuje následující průřez nabídkou a cenami.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Jihočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI