Chata Golf

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

V suterénu domu přístupného po vnitřním schodišti nebo vchodem ze zahrady se nachází kolárna/lyžárna, kotelna a herna. V kotelnějsou elektrické sušáky na 10 párů bot. V herně je k dispozici stolní tenis, dětský biliard, elektronické šipky a posilovací eliptický trenažer. Z ulice a parkoviště přes vstupní halu vejdeme do obývací místnosti, která slouží zároveň jako jídelna pro 10 osob. Příjemnou atmosféru dotváří secesní nábytek a kachlová kamna, vedle nichž je k dispozici plně vybavená kuchyně. Z té je také přístup na krytou terasu. Na přízemí je ještě k dispozici koupelna a WC. Z haly vede schodiště jak do suterénu tak také do patra. V patře se nachází čtyři samostatné ložnice přístupné z velké podesty, na které je také čajová kuchyňka. V patře mezi ložnicemi se také nachází koupelna s WC.

 

Golf

Pro zájemce o golf zajistíme seznamovací lekce, výuku golfu pro začátečníky a specificky zaměřený trenink pro pokročilé.Vše pod dohledem zkušeného trenéra na cvičných plochách vzdálených 5 minut od domu. Podrobné informace o termínech, cenách a podmínkách si vyžádejte při přebírání objektu.
 

Další chaty a chalupy v oblasti Jihočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI