Chata Horní Pěna

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata se nachází 6 km JV od Jindřichova Hradce, směrem na Novou Bystřici, za obcí Horní Pěna v chatové oblasti. Chata poskytuje 4 lůžka ve dvou podkrovních ložnicích a v přízemí v obývacím pokoji je rozkládací gauč na 2 lůžka. V celém objektu je rozveden el. proud 220V. Voda je z přilehlé studny, čerpaná el. čerpadlem. Voda je nezávadná, ale stále není vhodná na pití. Dodáme Vám do chaty 20 l kanystr s pitnou vodou. V přízemí je dále vybavená kuchyňka s lednicí, elektrickým sporákem s troubou, kuchyňská linka s dvojitým dřezem, varná konvice a překapávač. Z další výbavy je k dispozici vysavač, malý gril, či rošty na oheň. Koupelna s WC a sprchovým koutem se nachází naproti kuchyňce, rozdělena vstupní chodbou. Ve výše uvedených prostorách je samozřejmě k dispozici tekoucí voda, teplá z boileru, na podlahách dlažba. V další části přízemí je obývací pokoj, kde je mj. jídelní stůl, krbová kamna, rozkládací gauč, kávový stolek s 2 křesílky, šatní skříň, na požádání i TV, SAT a rádio. Na podlaze je dlažba a koberec. Z obývacího pokoje je možno vyjít na terasu či po dřevěných schodech do podkroví. V podkroví jsou proti sobě 2 ložnice po dvou lůžkách. Z jedné ložnice je možno vyjít na malý balkon. V horní patře jsou na dřevěné podlaze koberce. Pro sezení venku je k dispozici plastový stůl se 4 židlemi. K posezení u ohně jsou zde též stylové dřevěné špalíky. Za chatou u lesa je prostor ohraničený okrasnými keři, včetně ohniště. K dispozice je i nějaké dřevo, špalek a sekera. Okolo chaty je možno zaparkovat až 3 vozy. V  přední části chaty vede příjezdová cesta, před kterou je hřiště.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Jihočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI