Chata Horní Pěna

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata se nachází 6 km JV od Jindřichova Hradce, směrem na Novou Bystřici, za obcí Horní Pěna v chatové oblasti. Chata poskytuje 4 lůžka ve dvou podkrovních ložnicích a v přízemí v obývacím pokoji je rozkládací gauč na 2 lůžka. V celém objektu je rozveden el. proud 220V. Voda je z přilehlé studny, čerpaná el. čerpadlem. Voda je nezávadná, ale stále není vhodná na pití. Dodáme Vám do chaty 20 l kanystr s pitnou vodou. V přízemí je dále vybavená kuchyňka s lednicí, elektrickým sporákem s troubou, kuchyňská linka s dvojitým dřezem, varná konvice a překapávač. Z další výbavy je k dispozici vysavač, malý gril, či rošty na oheň. Koupelna s WC a sprchovým koutem se nachází naproti kuchyňce, rozdělena vstupní chodbou. Ve výše uvedených prostorách je samozřejmě k dispozici tekoucí voda, teplá z boileru, na podlahách dlažba. V další části přízemí je obývací pokoj, kde je mj. jídelní stůl, krbová kamna, rozkládací gauč, kávový stolek s 2 křesílky, šatní skříň, na požádání i TV, SAT a rádio. Na podlaze je dlažba a koberec. Z obývacího pokoje je možno vyjít na terasu či po dřevěných schodech do podkroví. V podkroví jsou proti sobě 2 ložnice po dvou lůžkách. Z jedné ložnice je možno vyjít na malý balkon. V horní patře jsou na dřevěné podlaze koberce. Pro sezení venku je k dispozici plastový stůl se 4 židlemi. K posezení u ohně jsou zde též stylové dřevěné špalíky. Za chatou u lesa je prostor ohraničený okrasnými keři, včetně ohniště. K dispozice je i nějaké dřevo, špalek a sekera. Okolo chaty je možno zaparkovat až 3 vozy. V  přední části chaty vede příjezdová cesta, před kterou je hřiště.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Jihočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI