Chata Lokálka

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme Vám k pronájmu chatu v Malém Ratmírově, 9km východně od Jindřichova Hradce. Umístění Vám dovolí prožít nejenom dovolenou vyplněnou odpočinkem, ale i sportem. Místo je ideální na strávení rodinné dovolené-chata má velkou kapacitu a je vybavena vším myslitelným komfortem. K dispozici je 6 lůžek a 5 přistýlek, samozřejmostí je teplá voda, sprchový kout a WC přímo v objektu.  Pro chvíle odpočinku je možné využít TV se satelitem, venkovní dětské hřiště, otevřené ohniště a pingpongový stůl. Chatu je možno vytápět v létě krbem a v zimě ústředním topením. Před chatou je možno stanování, v areálu možnost parkování automobilu v uzavřeném objektu a garáž pod chatou je možno využít jako úschovnu pro kola. Zvířátka jsou vítana. K vaření je možno využít plně vybavenou kuchyň, mikrovlnnou troubu a lednici. V blízkosti je restaurace, kde je možnost stravování (plná penze, polopenze). Chata se nachází cca 500 m od velkého Ratmírovského rybníka. Je zde písečná pláž, možnost zapůjčení loděk a šlapadel, pronajmutí tenisových, volejbalových, beach-volejbalových kurtů a pingpongových stolů.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Jihočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI