Chata Lužnice - Tábor

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízený objekt leží v naprosto klidné, ničím nerušené oblasti na pokraji lesa a řeky, v blízkosti městečka Bechyně ( 3 km ). Objekt je ideální základnou nejen pro milovníky přírody, houbaře a rybáře, ale i zájemce o historii, kulturu a cestování. Ubytovací kapacita činí 5 osob. Chata nabízí celkem 3 pokoje, z toho 2x dvoulůžkový a 1x jednolůžkový pokoj. Sociální zařízení zahrnuje WC, sprchu, umyvadlo, studenou a teplou vodu. Stravování si klienti zajišťují sami - možno využít kuchyně v objektu. Voda v chatě je pitná. K dispozici dále: dětská jídelní židlička, sušák na prádlo, žehlička, grilovací potřeby a opekáčky na buřty a zdarma dřevo do krbu. V přízemí se nachází obývací hala s krbem a vchodem na balkón, ze kterého je výhled na cca 20 m vzdálenou řeku. V horním patře jsou hostům k dispozici 3 pokoje. Ke sportovnímu vyžití je připravená kanoe, jízdní kola a další sportovní vybavení - vše již v ceně bez dalších doplatků. Večer může zpříjemnit posezení u venkovního krbu. Řeka je snadno přístupná a sjízdná na kanoi, hojně využívána vodáky i rybáři. U řeky připravené místo pro rybaření. Parkovat lze na pozemku chaty - zdarma - parkoviště dostačuje pro dvě osobní auta. Domácí zvířata nejsou povolena.
 

 

Další chaty a chalupy v oblasti Jihočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI