Chata Lužnice - Tábor

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízený objekt leží v naprosto klidné, ničím nerušené oblasti na pokraji lesa a řeky, v blízkosti městečka Bechyně ( 3 km ). Objekt je ideální základnou nejen pro milovníky přírody, houbaře a rybáře, ale i zájemce o historii, kulturu a cestování. Ubytovací kapacita činí 5 osob. Chata nabízí celkem 3 pokoje, z toho 2x dvoulůžkový a 1x jednolůžkový pokoj. Sociální zařízení zahrnuje WC, sprchu, umyvadlo, studenou a teplou vodu. Stravování si klienti zajišťují sami - možno využít kuchyně v objektu. Voda v chatě je pitná. K dispozici dále: dětská jídelní židlička, sušák na prádlo, žehlička, grilovací potřeby a opekáčky na buřty a zdarma dřevo do krbu. V přízemí se nachází obývací hala s krbem a vchodem na balkón, ze kterého je výhled na cca 20 m vzdálenou řeku. V horním patře jsou hostům k dispozici 3 pokoje. Ke sportovnímu vyžití je připravená kanoe, jízdní kola a další sportovní vybavení - vše již v ceně bez dalších doplatků. Večer může zpříjemnit posezení u venkovního krbu. Řeka je snadno přístupná a sjízdná na kanoi, hojně využívána vodáky i rybáři. U řeky připravené místo pro rybaření. Parkovat lze na pozemku chaty - zdarma - parkoviště dostačuje pro dvě osobní auta. Domácí zvířata nejsou povolena.
 

 

Další chaty a chalupy v oblasti Jihočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI