Chata Rehek

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Horská Chata rehek Vám nabízí možnost rekreace a ubytování na Šumavě, v poklidném horském rekreačním středisku Nové Hutě. Poskytujeme ubytování bez stravování, skupinám pak pronájem celé chaty. K dispozici je Vám pět dvoulůžkových pokojů, z toho dva pokoje s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní sprchou a WC. Dále můžete využívat společenskou místnost s TV / SAT, jídelnu a plně vybavenou kuchyňku, kde si můžete vařit. Horská Chata Rehek je ideální pro uzavřené skupiny až 12 osob, kterým poskytne patřičné soukromí. Vhodná je i pro rodiny s malými dětmi, které vyžadují vlastní stravu. V létě můžete využít antukový tenisový kurt a betonový venkovní stůl na stolní tenis, patřící k areálu chaty. Potřebné sportovní náčiní Vám rádi zdarma zapůjčíme. Horská kola i lyže si můžete vypůjčit v Horské chatě u Pešlů vzdálené asi 60 metrů, vlastní kola si pak můžete uschovat v naší kolárně. Dále je Vám k dispozici dětské hřiště, ohniště a venkovní krb.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Jihočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI