Chata u Lipenské přehrady

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme letní ubytování v soukromém objetku nedaleko městečka Černá v pošumaví u Lipenské přehrady. Ideální jako letní dovolená strávená u vody. Chata je umístěna přibližně 40 metrů od břehu jezera a má kapacitu čtyř lůžek. V této části Lipna je minimální počet rekreačních objektů, čož zaručuje soukromí a klid pro relaxaci. Je možno si půjčit zdarma duralovou pramici s vesly. Rybáři bez rybářského povolení si můžou zakoupit na obecním úřadě týdenní povolení k lovu ryb. Nejbližsí restaurační zařízení je vzdáleno přibližně 700 metrů. Potraviny a jiné potřebné věci lze pořídit v Černé, která je od této oblasti vzdálena přibližně 1.5 kilometru. Příjezd k chatě je asi 400 metrů po nezpevněné lesní cestě. V přízemí jsou tři místnosti - kuchyně, koupelna s WC a obývák. Kuchyně je vybavena plynovým sporákem, elektrickou troubou, kávovarem, lednicí, dřezem a včetně nezbytného nádobí. V Obýváku najdete sezení pro čtyři osoby, kamna na tuhá paliva (dřevo v ceně ubytování), barevný televizor se satelitním příjmačem, skříň na šaty. Koupelna je se sprchovým koutem umyvadlem a záchodem. Teplou vodu zajištuje 25-ti litrový ohřívač vody.
 

 

Další chaty a chalupy v oblasti Jihočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI