Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Chata U Vachtů - Horní Vltavice

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata U Vachtů - horské ubytování přímo u sjezdovky

Útulně zrekonstruovaná rekreační chata je postavena na okraji lesa přímo u sjezdovky a na začátku bežkařské tratě v obci Kubova Huť, vzdálené 10 km od Vimperka. Poloha objektu jej predurčuje k příjemně strávené dovolené v každém ročním období. V zimě stačí vyjít před chatu a napojit se na sjezdovku, která je vhodná i pro malé děti - nachází se zde i dětský vlek. V létě si naopak můžete vychutnat krásu šumavské krajiny prostřednictvím cyklostezek či turistických tras. Kapacita chaty je 5 osob.

 

Příjemný odpočinek Vám pak poskytne posezení na zahradě s ohništěm a grilem, které se nachází u vedlejšího objektu, který taktéž patří majiteli. Zastavěná plocha chaty je 30 m2

 

Chata u Vachtů se nachází v Kubově Huti, 40 km od Zwieselu, a nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled na hory a neplacené soukromé parkoviště. Tato horská chata má 2 ložnice, kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, TV s plochou obrazovkou, posezení a koupelnu se sprchou.

V okolí se lze věnovat pěší turistice, cyklistice a lyžování a ubytování je přístupné na lyžích. Chata u Vachtů stojí 50 km od Bodenmaisu a 44 km od Českého Krumlova.

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník

Kontakt

Kontaktní formulář
Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI