Chatová osada JAF Lipno - Frymburk

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chaty Lipno v jižních Čechách

Nabízíme Vám chaty komfortní, s dokonalým sociálním zařízením a ústředním topením na plyn, ale i chaty pro méně náročnou klientelu. Středisko je v provozu od května do října, některé roky již od velikonoc. Ve všech chatách jsou k dispozici lúžkoviny s povlečením, kuchyňky jsou vybaveny základním nádobím a chladničkami, topení je zajištěno dřevem (samosběrem, nebo dodá správce za poplatek). V okruhu kolem recepce je k dispozi WI-FI zdarma Topení plynem není v ceně za ubytování obsaženy!! Závěrečný úklid chat je již obsažen v celkové ceně! Středisko je vzdáleno 250 m od jezera a je ze dvou stran obklopeno lesem. Je to ráj dětí a rybářů. Je zde také dobrá, vytápěná restaurace. Ta je dále vybavena americkým poolem, šipkami a velkoplošnou televizí s možností sledování sportovních přenosů. V osadě je možnost bohatého sportovního vyžití. Můžete si zapůjčit horská kola, lodí a různé hry (stolní tenis, ruské kuželky, pétanque, maxišachy, maxidáma, košíková apod.). V recepci je možnost zakoupení rybářských povolenek a suvenýrů. Je zde také sauna a možnost použití pračky. Středisko je pro svoji polohu mimo místo jako stvořené pro různá školení nebo školy v přírodě. Při zprostředkování pobytu více než 20.osob minimálně na 3 dny, poskytuje CA provizi. To neplatí pro ubytování v době od 29.06. do 24.08.!

 

Všeobecné informace o ubytování JAF Lipno

Topení plynem není v ceně za ubytování obsaženo!! Závěrečný úklid bude zajištěn firmou To neplatí pro chatu Prad, kde si hosté uklízí sami (cena úklidu již byla zohledněna v ceně pobytu), v případě zájmu si ale úklid mohou zaplatit (300.00 Kč a pobyt). Pro milovníky koní je zde k dispozici velká ohrada se zajištěním.

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/jaf_lipno_okoli_1024x190.jpg

 

Bungalovy a chaty

 

   
LADAŠUMAVANKAFLORA
2+1 lůžko2+1 lůžko2+2 lůžka
 
TEREZAFLORIAGIZELA
2x2 + 1 lůžko
3+2+1 lůžko
2x2 + 2 lůžka2+2 lůžka
pro
hendikepované
   
ŠIMONKOUDELKA
STROBEL
PRAD
2+1 lůžko2x2 + 1 lůžko2+1 lůžko
2+2 lůžka

 

Typy ubytování

  • Bungalovy
  • Chatky
  • Mobilheimy (mobilní domy)
  • Apartmány
  • Pokoje

Informace o ubytování

 

 


 

Galerie
Ceník
Kontakt

Mobil: +420 602 167 766

Adresa: Okr. Český Krumlov, Lipno

www: www.lipno-jaf.com

 

 

Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

Okolí

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/jaf_lipno_sluzby.png

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI