Chatové středisko a kemp Oslov

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chatové středisko Oslov (Orlická přehrada)

Soutoku Vltavy s Otavou vévodí jeden z nejkrásnějších českých hradů Zvíkov. Zdejší romantická příroda přímo vybízí k dlouhodobějšímu pobytu a rekreaci s možností koupání, sportovního vyžití či rozmanitých výletů. Zveme vás do našeho rekreačního střediska Oslov na pravém břehu Otavy, které se nachází přímo v klíně sevřeném oběma řekami. Najdete nás jen 3 km jižně od Zvíkovského Podhradí - zhruba kilometr od vesničky Oslov.

K dispozici je vám 21 čtyřlůžkových chat vybavených pro vlastní vaření. V areálu, který je ze tří stran lemován lesem, se nachází také restaurace a venkovní bazén 5x12 m. Přijeďte za námi do ráje rybářů, houbařů, turistů či cykloturistů! Z výletů do okolí doporučujeme zmíněný hrad Zvíkov, zámek Orlík, město Písek (muzeum, historický most a další pamětihodnosti) či městoMilevsko (muzeum, klášter).

 
 
 
Galerie
Kontakt
Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Eva Juryštová
Eva Juryštová (nepřihlášený) 29. Červenec 2013 - 10:23
Počet hlasů: 944
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na volný termín 6.-14.9.2013 pro pořádání psího tábora. A jestli je možné najít o středisku nějaké info, foto. Díky Eva J.
Hodnocení: 
0
No votes yet

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI