Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Cyklocamp Pod Landštejnem

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Cyklocamp, kemp, autokemp pod Landštejnem nabízí nejen cyklistům, ale i turistům a příležitostným návštěvníkům České Kanady  a jižních Čech několik možností levného ubytování. Nejvyužívanější je ubytování ve dvoulůžkových a čtyřlůžkových chatkách (čtyřlůžkové s palandami), případně chatkách bez postelí (nejlevnější verze ubytování - pro uplatnění vlasní výbavy na spaní). Cyklo kemp dále umožňuje zvolit spaní ve vlastních spacích pytlích nebo možnost zapůjčení dek a čistého povlečení. V kempu se můžete ubytovat i v apartmánech..

 

Stany, stanování

Máte vlastní stan? Pak u nás bydlíte téměř zadarmo :-) V kempu je mnoho různých ploch, kam si můžete postavit svůj stan...ať už větší či menší...

Chatičky

Chatička patří k nejlevnějším řešením ubytování pokud nechcete tahat vlastní stan. Spíte pod pevnou střechou ve dvou nebo čtyřlůžkových chatičkách a záleží jen na Vás, zda máte vlastní ložní prádlo nebo Vám jej půjčíme.

Karavany, obytná auta

Pokud na Českou Kanadu vyrážíte vlastním karavanem či obytným přívěsem, máme pro Vás obrovskou spoustu zpevněných ploch, kde můžete zaparkovat a navíc se připojit na elektřinu.

Ubytovna

Ubytovna zní strašlivě, že? Ale jde o zrekonstruované pokoje pro 2-4 osoby ve společné budově, kde je společné sociální zařízení. Nemáte se čeho bát :-)

Apartmány v kempu

Nejluxusnějším ubytováním v Cyklocampu pod Landštejnem jsou moderní apartmány s vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením pro 2 osoby. K dispozici je i jeden "velitelský" apartmán pro 4 osoby.


Zázemí pro cyklisty

Pro Vaše kolo je připravena naše úschovna, v případě potřeby u nás najdete servisní pomoc. Nemáte-li vlastní kolo, můžete si jej u nás zapůjčit. Strava a nápoje se podávají v BikeBaru. Myslíme i na Vaše děti – v BikeBaru najdete dětský koutek, k dispozici je i venkovní dětské hřiště s houpačkou a pískovištěm. Pro dospělé nabízíme dvě hřiště na volejbal, nohejbal a další míčové sporty. U ohniště máte možnost grilování na lávovém kameni či posezení s kytarou… Blízké okolí Cyklocampu skýtá i další zábavu – kemp protíná linie pohraničního opevnění, a tak můžete prozkoumat pravé a nefalšované předválečné malé bunkry, tzv. řopíky.

Zázemí kempu

- Volné plochy pro hry dětí.
- Venkovní dětské hřiště s houpačkou a pískovištěm.
- Dětský koutek v BikeBARu.
- Dvě ohniště pro společná posezení, grilování na lávovém kameni, posezení s kytarou…
- K dispozici dvě hřiště přímo v areálu Cyklocampu, vhodná pro beachvolejbal, volejbal, nohejbal a další míčové sporty.
- Nově zrekonstruovaná tělocvična.
- Milovníci vojenské historie naleznou jak přímo v areálu kempu, tak v jeho okolí linii předválečných řopíků.
- Inlineová dráha v těsné blízkosti kempu.
- Koupaliště se nachází 200m od kempu.
- Lanové centrum v blízkosti kempu.
- Široké množství cyklostezek v okolí.
 

Pro školy, sportovní oddíly a jiné skupiny

Cyklocamp pod Landštejnem nabízí nejen ubytování, ale i celkové zázemí pro sportovní oddíly, firemní teambuildingy, školy a všechny ostatní zájmové skupiny.

Nabízíme několik možností levného ubytování

- Nejvyužívanější je ubytování ve dvoulůžkových a čtyřlůžkových chatkách (čtyřlůžkové s palandami).
- Další možností je přespání v "ubytovně", tedy společné budově, v jednotlivých pokojích pro 2 či 4 osoby (+ možnost přistýlky).
- Nejkomfortnější ubytování v nově zrekonstruovaných apartmánech včetně vlastního sociálního i kuchyňského zařízení.

Cyklokemp dále umožňuje zvolit spaní ve vlastních spacích pytlích nebo možnost zapůjčení dek a čistého povlečení. Preferujete-li ubytování ve vlastním stanu, karavanu či obytném automobilu, Cyklocamp nabízí dostatečný prostor i pro tyto možnosti. Stan můžete postavit na okraji lesa v klidné části kempu, pro karavany a obytná auta je k dispozici zpevněná plocha.

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

 

Galerie
Ceník

Kontakt
Kontaktní formulář
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI