Cyklopenzion - Nové Hrady

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2010. Nachází se zde 6 pokojů s celkovou kapacitou 19 lůžek. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením (WC a sprcha). Ve společných prostorách se nachází kompletně vybavená kuchyně (chladnička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, trouba a sporák). Dále se zde nachází společenská místnost s plasmovou televizí a barem. K baru lze po domluvě zařídit obsluhu.

Součástí penzionu je velká terasa s posezením a možností grilování. Celý areál je kompletně oplocen a uzavřen automatickou bránou, parkovaní vozidel v areálu penzionu je v ceně ubytování. Pro cyklisty a lyžaře máme připravenou úschovnu kol a lyží.

 

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI