Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Dům Anna

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační chalupa Dům ANNA se nachází v malebném jihočeském kraji, na okraji obce Loučovice nedaleko (1,5km) vodní nádrže Lipno. Dům má velkou zahradu s prostorným parkovištěm, terasou, bazénem, krbem a krytým posezením. V Loučovicích je pošta, lékárna, benzínová pumpa, zdravotní středisko, nákupní centrum a bankomat. Ve svahu na okraji lesa Vám poskytne usínání ve tmě a tichu a probouzení za zpěvu ptáků. Okolí poskytuje dostatek možností k rekreaci v každém ročním období (i pro Vaše psí miláčky).

V letním období se nabízí široké možnosti pro cykloturistiku s náročnými i lehčími terény, pěší turistiku, koupání v lipenském jezeře s četnými plážemi a vyjížďky parníkem po jezeře. Na své si rozhodně přijdou i rybáři a v šumavských lesích nebudou zklamáni ani houbaři. Příznivce golfu jistě potěší i nový golfový areál, vzdálený jen 5 km od Loučovic.

V zimě je možné využít lyžařské středisko Kramolín (5km), kde je dostatek sjezdovek, vleků a upravených běžěckých tratí. Pro náročnější lyžaře lze nabídnout rakouský lyžařský areál Sternstein, vzdálený od Domu ANNA pouhých 20 km. Krytý bazén a saunu v každém ročním období Vám nabízí také nedaleké rekreační středisko MARINA LIPNO, vzdálené jen pár kilometrů.

Chalupu Dům ANNA můžete využít i jako základnu pro výlety po jižních Čechách, Rakousku a Bavorsku!

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI