Hájenka Pod strání

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Naše hájenka se nachází na samotě, na hranici přírodního parku Poluška, u obce Výnězda, 15 km od Českého Krumlova, 7 km od Kaplice. Nabízíme ubytování ve 2 apartmánech (1x 6 osob, 1x 2 osoby), samostatné kuchyňky, koupelny, WC, parkování zdarma na vlastním pozemku, ohniště, opékání či grilování na kamenné desce, bezpečné uschování Vašich kol v uzamčeném objektu, možnost koupání v rybníku před objektem.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Jihočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI