Jihočeská chalupa

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chalupa v klidném a příjemném prostředí Českomoravské vrchoviny, ve zdálenosti 4 km o vodního zámku Červená Lhota. Klienti mají po dobu svého pobytu k dispozici celý objekt s nejbližšími pozemky patřícími k objektu. K dispozici je, mimo obytné části, uzavřený dvůr, objekt pro využití volného času v případě nevhodného počasí vybavený šipkami a stolním tenisem. V tomto objektu je druhé sociální zařízení (sprcha+ WC), vlastní vytápění na dřevo a venkovní krb. K dispozici je stodola se dvěma stáními pro osobní automobily. Rybník – bazén u něhož je umístěno venkovní ohniště. Obytná část objektu je tvořená obývákem, obytnou kuchyní, ložnicí, koupelnou s WC a předsíní. Obytná kuchyně je vybavena elektrickým sporákem na vaření, ústředním topením s krbovými kamny, ve kterých se topí dřevem. Součástí vybavení je také televize se satelitem. V ložnici jsou umístěna čtyři lůžka a v obývacím pokoji dvě stálá lůžka. Možností je doplnění o přistýlky. Samostatná koupelnou s WC, vanou a umyvadlem má instalovaný elektrický bojler 125 l. Do domu je zavedena pitná voda z veřejného vodovodu. Uvedené zařízením umožňuje pohodlné ubytování pro 6 osob (možnost více osob -  přistýlky  a  příplatek).

 

Další chaty a chalupy v oblasti Jihočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Sport

  •     Vhodné značené cyklistické trasy - Jindřichohradecko, Třeboňsko.
  •     Pěší turistika, sběr lesních plodů a hub v rozsáhlých lesních komplexech.
  •     Rybářský sport - Lužnice, Nežárka, Červená Lhota, Kamenice nad Lipou
  •     Koupání - při nepřízni počasí kryté bazény v Táboře a J. Hradci

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI