Kemp Branná

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ahoj vodáci, vítáme Vás v kempu Branná. Kemp leží v jižních Čechách na pravém břehu Vltavy, na půli cesty mezi Vyšším Brodem a Českým Krumlovem, na říčním km 298. Poloha kempu je výhodná nejen pro vodáky, kteří zde mohou nocovat při sjíždění Vltavy, ale i pro všechny ostatní turisty, kteří k nám přijedou autem, na kole, na koni nebo přijdou pěšky.

V kempu Branná na Vás čeká příjemné prostředí přírodního rázu, přátelský a ochotný personál, bohatá nabídka jídel a pití v místní restauraci a čistá, pravidelně udržovaná sanitární zařízení. V areálu kempu o rozloze 3,5 ha má základnu KANAK – půjčovna lodí a raftů, jejíchž služeb můžete využít pro jednodenní i vícedenní výlety po Vltavě. Kemp Branná, včetně půjčovny lodí, je v provozu od 20. dubna do 30. září.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu…

Možnosti přenocování v kempu na Vltavě

V areálu kempu je k dispozici celkem 30 000 m2 plochy ke stanování. A to 20 000 m2 v centrální části kempu (část „A“), kde je veškeré zázemí a 10 000 m2 klidnější části (část „B“), která je vhodnější pro školy, zájmové organizace nebo ty, kteří hledají větší klid.

 

Přenocování v dřevěných zateplených chatkách

Rovněž si můžete pronajmout dřevěné zateplené chatky pro 4 osoby. Vybaveny jsou dvěma dřevěnými palandami s matracemi, stolkem, věšákem, policemi a zásuvkami. Chatku je možné, za příplatek, vytopit přímotopným tělesem. Chatky jsou již ve výrobě, hotovy budou koncem dubna, zde je jejich náhled.

 

Přenocování v indiánském Teepee

Na recepci si můžete pronajmout indiánské Teepee o průměru 7 metrů, do něhož se vejde až 15 osob. V Teepee jsou dřevěné podlážky a uprostřed ohniště, na kterém si můžete rozdělat oheň. Vlastní karimatku a spacák tedy s sebou.

 

Přenocování v podsadových stanech

Rovněž si v kempu můžete pronajmout podsadové stany pro dvě osoby. Stany, které jsou umístěny v klidnější části kempu u rybníčka, mají dřevěné podlážky a postele bez matrací. Vlastní karimatku a spacák tedy s sebou.

 

Další kempy v oblasti Jižní Čechy naleznete zde


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

Ceník služeb v kempu Branná na Vltavě

V ceně ubytování je zahrnuto místo, vodné, stočné, likvidace odpadků. Zaplacené ubytování platí do 11 hodin následujícího dne.

Ceny ubytování za den

Položkavedlejší sezóna
do 30.5. a od 2.9.
hlavní sezóna
od 31.5. do 1.9.
Vodák do 5-ti letZdarmaZdarma
Vodák do 15-ti let30,- Kč/den40,- Kč/den
Vodák nad 15 let50,- Kč/den60,- Kč/den
Stan, přístřešek40,- Kč/den50,- Kč/den
Osobní automobil50,- Kč/den60,- Kč/den
Karavan, obytné auto, nákladní auto50,- Kč/den60,- Kč/den
AutobusZdarmaZdarma
Přívěs, motocykl20,- Kč/den30,- Kč/den
Pes, kočka20,- Kč/den20,- Kč/den
Prase, opice, kůň...60,- Kč/den70,- Kč/den
Pronájem chatky na více nocí400,- Kč/den500,- Kč/den
Pronájem chatky na jednu noc500,- Kč/den600,- Kč/den
Vytápění chatky80,- Kč/den80,- Kč/den
Pronájem tee–pee300,- Kč/den350,- Kč/den
Pronájem mongolské jurty500,- Kč/den600,- Kč/den
Pronájem podsadového stanu60,- Kč/den80,- Kč/den
Dřevo90,- Kč/kus90,- Kč/kus
Žeton do sprchy20,- Kč/kus20,- Kč/kus
Školní kurzy a výlety *45,- Kč/den45,- Kč/den

* U školních kurzů počítáme pouze 45,- Kč/den za studenta. Již nepočítáme ani učitele, ani žádné stany, natož doprovodná vozidla.

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI