Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Kemp Cabrov

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Táboření v kempu Cabrov

Camping Cabrov leží uprostřed krásné jihočeské přírody na řrehu řeky Lužnice, 130 km jižně od Prahy. Camping Cabrov je malý, klidný kemp o rozloze 7000 m². Toalety jsou jednoduché, ale moderní, sprchy s teplou vodou. V kempu je příjemná hospůdka s terasou, z které je výhled na kemp a volejbalové hřište. Camping Cabrov je 1 kilometr vzdálen od vesnice Koloděje nad Lužnicí, kde je malý obchod. Pro vetší nákupy je vhodný Týn nad Vltavou, vzdálený 5 km od kempu.

 

Možnost vyžití v Autokempu Cabrov - Jižní čechy

V lesnatém a kopcovitém terénu je možnost peší turistiky, jízdy na kole a moutainbicích, houbarení. Jedna ze znacených cyklistických stezek vede kolem kempu (Týn nad Vltavou /Bechyne).

Pro cyklisty a peší turisty jsou ke koupi mapy s dobre znacenými stezkami. Plavání, jízda na kanoi a rybarení je možné v rece Lužnici. V kempu je možno si pujcit kanoi. Nedaleko kempu se nachází jízdárna s možností vyjíždek do prírody. Z Týna nad Vltavou je možnost plavby parníkem na Orlík, Zvíkov.

 

Další autokempy v oblasti Jižní Čechy naleznete zde

 

Galerie
Ceník

Ceník služeb v kempu

Osoba

90,-

Dítì do 12 let

60,-

Dítì do 3 let

zdarma

Auto osobní

60,-

Minibus

100,-

Obytný pøívìs

120,-

Auto obytné

140,-

Motorka

45,-

Stan malý (2x2 m)

65,-

Stan velký

100,-

Pes

35,-

Elektrický proud

80,-

Rekreaèní poplatek OÚ

10,-

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Tipy na výlety

V recepci kempu je mnoho informací o pamětihodnostech v okolí, mimo jiné hrad Zvíkov, Rabštejn, zámek Hluboká, Orlík, Kratochvíle, … a historických městech napr. České Budějovice, Český Krumlov, Písek, Tábor,… V Českém Krumlově doporučujeme návštěvu starého dolu.

Mezi Bechyní a Táborem vede Križíkova jednokolejka, první el. dráha v Čechách. V letních měsících spojuje obě města starodávný vlak.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


Camping Karolina - Plzeňsko


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI