Kemp a chatky Al-Pa Jez Krkavec

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační středisko Al -Pa se nachází v Jižních Čechách u jezu Krkavec, asi 4 km od Veselí nad Lužnicí. Kemp je situován přímo v lese na břehu řeky Nežárky blízko jezu a tradičního jihočeského mlýna. V nedalekém okolí je vodní přírodní nádrž s krásnými písečnými plážemi.

Ubytování:  ve čtyř a pěti-lůžkových chatkách, sociální zařízení jsou společné v budově (nově zrekonstrované koupelny), kde se nachází prostorná jídelna, která je vytápěná ústředním topením. Možnost využití jídelny za nepříznivého počasí.

Vybavenost: jídelna s TV, barem, wifi internetem, venkovní terasa s příjemným posezením, ohniště na grilování, půjčovna společenských her a sportovních potřeb

Sportovní vyžití  v kempu:  volejbal, basketbal, fotbal, softbal, stol. tenis, plavání, rybaření, petangue, ruské kuželky.

kem krkavecchatky krkavec

 

Ubytování je ve čtyř a pěti-lůžkových chatkách

sociální zařízení jsou společné v budově (nově zrekonstrované koupelny), kde se nachází prostorná jídelna, která je vytápěná ústředním topením. Možnost využití jídelny za nepříznivého počasí.

Vybavenost: jídelna s TV, barem, wifi internetem, venkovní terasa s příjemným posezením, ohniště na grilování, půjčovna společenských her a sportovních potřeb

 • Sportovní vyžití přímo v kempu:  volejbal, basketbal, fotbal, softbal, stol. tenis, plavání, rybaření, petangue, ruské kuželky.
 • Ideální prostředí pro výlety na kole např. na Červenou Lhotu, do Třeboně, Bechyně a na Hlubokou. Cesty mají nový asfaltový povrch.
 • Možnost výletů na lodích - sjíždění vybraných úseků řek Lužnice a Nežárky.

 

Školní a skupinové pobyty a kurzy

Milí pedagogové, studenti a žáci, srdečně vás zveme na některý ze školních cyklo-vodáckých kurzů a vodáckých výletů na řece Lužnice a Nežárka. Máme pro vás připravené varianty 6-ti denní i kratší, s cílem naučit vás ovládat loď, chovat se na vodě bezpečně a pomáhat ostatním v nečekaných situacích. Dále poznáte na kole krásu Jižních Čech - zámky, rybníky, lesy, památky. Navíc zažijete i spoustu legrace, poznáte nové kamarády a na školní cyklo - vodácký kurz budete rádi vzpomínat.

http://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/alpa_krkavec_lode2.jpghttp://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/alpa_krkavec_lode.jpg

Nabízíme Vám školní sportovní vodácko – cyklistický pobyt, který může být formou školního sportovního kurzu na 6 dní nebo školního výletu na méně dní, záleží pouze na domluvě. Středisko, ve kterém tyto kurzy v květnu – září uskutečňujeme, se nachází v Jižních Čechách. Jez Krkavec se nachází asi 4 km od Veselí nad Lužnicí. Rekreační středisko Al-Pa Jez Krkavec je přímo v lese na břehu řeky Nežárky v blízkosti jezu a mlýna na druhém břehu. Ubytování poskytujeme ve čtyřlůžkových chatkách a šestilůžkových srubech, sociální zařízení jsou společně v budově , kde se nachází i prostorná jídelna (místnost lze využit za nepříznivého počasí).

Možnosti výletů na lodích:  jeden celodenní z Jemčiny na Krkavec nebo z Lužnice po Lužnici do Veselí a proti proudu po Nežárce na Krkavec, kratší z Metele na Krkavec, z Krkavce do Soběslavi.
Sportovní vyžití přímo v kempu: volejbal, basketbal, fotbal, nohohejbal, softbal, stolní tenis, plavání, petangue, ruské kuželky
Stravování: plná penze - snídaně formou bufetu - oběd formou balíčku (konání celodenních akcí) - večeře – polévka + hlavní jídlo. Dle potřeby lze domluvit i jinak.
Večerní program: společenské večery, táboráky..., dle dohody.

 

 


Tipy na kemp - jižní Čechy


 

Galerie
Ceník

Cena týdenního pobytu s polopenzí zvýšena pouze o DPH z 10% na 14%

2 650,- Kč/osoba - obsazení chaty 4 osobami

2 850,- Kč/osoba - obsazení chaty 3 osobami

3 120,- Kč/osoba - obsazení chaty 2 osobami

 • Sleva na dětskou penzi do 10-ti let: 140,- Kč/týden
 • Poplatek za psa: 30,- Kč/denně
 • Poplatek obci: 10,- Kč/denně (neplatí děti, invalidé, důchodci)
 • Pro ubytované parkování zdarma.

 Kratší pobyty:

obsazení chaty 4 osobami

410,- Kč/den/osoba

obsazení chaty 3 osobami

430,- Kč/den/osoba

obsazení chaty 2 osobami

470,- Kč/den/osoba

 

Pro zjištění aktuálních cen použijte prosím "Kontaktní formulář"

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele anonym
anonym (nepřihlášený) 14. Červen 2019 - 8:15
Váš počet hvězdiček: 5. Počet hlasů: 504
Paní Alča velmi nepříjemná, kuchař hulí trávu, koření jen pepřem. Jídlo bylo nechutné, obzvlášť svíčková (citroníčková). Záchody byly nechutné. Ale krásná příroda.
Hodnocení: 
2
Average: 2 (1 vote)

Přidat recenzi

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 1

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI