Kemp Jindřiš

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Autokemp Jindřiš v Jižních Čechách

Mezi nejoblíbenější kempy v Jižních Čechách patří Autokemp Jindřiš. Tenhle camp je vhodný pro milovníky kemprů / obytných automobilů, kteří si přijdou na své (výhoda vodorovného stání). Kemp je určený jak pro karavanisty, tak i pro hosty se stanem. V neposlední řadě je tady možnost ubytování v chatce. Ke koupání a vodním radovánkám slouží 8 ha zatopený lom s písečnými břehy. Kemp je svou dostupností a dobrými podmínkami ideálním místem na prožití příjemné dovolené pro jakoukoliv věkovou skupinu návštěvníků.

Kemp Jindřiš se nachází v jižních Čechách, v překrásné krajině lesů a rybníků 3 km od okresního města Jindřichův Hradec. Pobyt v kempu menší kapacity Vám nabízí možnost odpočinku uprostřed civilizací nezasažené přírody.

Ubytovat se můžete ve vlastním stanu, karavanu nebo v chatce s vlastním sociálním zařízením. Travnatý prostor kempu je pravidelně udržován a k dispozici je samozřejmě i zrekonstruované sociální zařízení s teplou vodou a vybavená kuchyňka.

Ke koupání a vodním radovánkám slouží 8 ha zatopený lom s písečnými břehy. V bezprostřední blízkosti se rozprostírá les, který se může stát rájem pro sběratele hub, borůvek a ostatních lesních plodů. Můžete se projít v nedotčeném Jindřišském údolí, na které kemp přímo navazuje. Nedaleko od kempu projíždí 100letá parní úzkokolejná dráha z Jindřichova Hradce do Nové Bystřice se stanicí v blízkosti.

NABÍZÍME ROVNĚŽ UBYTOVÁNÍ VE DVOULŮŽKOVÉ CHATCE, PRONÁJEM 6-LŮŽKOVÉHO PLNĚ ZAŘÍZENÉHO KARAVANU A OD SEZÓNY 2014 TAKÉ V DALŠÍCH DVOU 4-LŮŽKOVÝCH KARAVANECH.

 

Kemp je svou dostupností a dobrými podmínkami ideálním místem na prožití příjemné letní dovolené pro jakoukoliv věkovou skupinu návštěvníků.

Vybavení kempu

 •     ubytování ve vlastních stanech a v karavanech, rezervace jedné dvoulůžkové chaty-info v ceníku
 •     pronájem chatky s vlastním sociálním zařízením,
 •     pronájem vybavených karavanů
 •     připojení na elektrický proud,
 •     vybavenou kuchyňku - lednička, elektrický sporák, rychlovarná konvice, pračka, pitná voda,
 •     sprchové kouty s teplou a studenou vodou, splachovací WC,
 •     příjezd po asfaltové cestě na místo pobytu.
 •     možnost pronájmu velkého karavanu až pro 6 osob.
 •     koupání v rybníku s čistou vodou
 •     možnost samostatného vaření ve dvou kuchyňkách

wifi logo

 

 


Tipy na autokempy - Jižní Čechy

 

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

Ceník kempu Jindřiš

Ceny v českých korunách (CZK)
Osoba60,-
Dítě do 12 let40,-
Pes40,-
Malý stan60,-
Velký stan100,-
Karavan80,-
Obytný automobil100,-
Osobní automobil40,-
Motocykl20,-
Rekreační poplatek10,-
Elektřina40,-
Pračka50,-

Chata

 

Pronájem chatky
 

Nabízíme pronájem chatky. Povlečená pouze postel, vlastní spací pytle. V chatce není možné přechovávat zvířata - psy.

Rezervaci chatky lze provést pomocí online formuláře rezervace

 

Sezona - červenec, srpen...3 080 Kč/7 nocí/2 osoby
(220 Kč/osoba/noc)
Mimo sezonu - květen, červen, září, říjen...2 772 Kč/7 nocí/2 osoby
(198 Kč/osoba/noc)

 

V ceně je zahrnut rekreační poplatek.
V ceně není zahrnuto parkovné za osobní automobil 40 Kč/den.

 
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Okolí kempu

Jindřichův Hradec

Město Jindřichův Hradec bylo založeno v polovině 13. století Jindřichem I., který byl zakladatelem rodu pánů z Hradce.

V Jindřichově Hradci můžete navštívit státní hrad a zámek, který je jedním z největších zámků v ČR. Stojí v historickém centru mezi řekou Nežárkou a rybníkem Vajgar. Dále si můžete prohlédnout muzeum, kde na Vás čekají světoznámé Krýzovy jesličky. Město obsahuje řadu architektonických památek z dob gotiky, renesance ale i baroka.

Ve městě se konají různé kulturní akce např. Folková růže – folkový festival a dále je zde několik galerií, kulturní dům atd.

Červená Lhota

Zámek Červená Lhota leží v jižních Čechách, zhruba 23 km od kempu Jindřiš. Stojí uprostřed rybníku na pevném skalnatém ostrově. Jedná se o jednu z nejromantičtějších památek v Čechách.

V zámeckých komnatách je bohatá sbírka historického nábytku, kachlových kamen, skla a nádobí. K zámku paří i zámecký park, kde je umístněna zámecká kaple.

Hluboká nad Vltavou

Zámek Hluboká nad Vltavou je jedním z nejznámějších českých zámků. Nachází se asi 10 km od Českých Budějovic. Zámek byl původně hradem a prošel mnoha přestavbami.

Na zámku se nachází sbírky obrazů, keramiky, porcelánu, skla a zbraní. Významná je také hlubocká knihovna. V bývalé zámecké jízdárně je od roku 1956 umístěna Alšova jihočeská galerie.

České Budějovice

Město České Budějovice leží v malebné krajině na soutoku řek Vltavy a Malše. V roce 1265 založil město český král Přemysl Otakar II.

Největší zajímavostí Českých Budějovic je náměstí Přemysla Otakara II., které je ze všech stran lemováno barokními měšťanskými domy s podloubím. V dlažbě je zasazen tzv. bludný kámen, na jehož místě stávala ve středověku šibenice. V těsném sousedství se tyčí nepřehlédnutelná dominanta města Černá věž, která je vysoká 72 metrů a slouží jako zvonice a současně i jako vyhlídka. K novodobým zajímavostem patří hvězdárna a planetárium.

Český Krumlov

Město Český Krumlov leží v údolí řeky Vltavy a je nazývané perlou jižních Čech. Jako jedna z nejznámějších památkových rezervací je součástí světového kulturního dědictví UNESCO od roku 1992. První zmínka o Českém Krumlovu je z roku 1253.

Významnými památkami města jsou Českokrumlovský zámek, který patří k nejrozsáhlejším ve střední Evropě, historická část města s domy gotického a renesančního původu, letní divadlo s otáčecím hledištěm a renesanční pivovar.

Landštejn

Landštejn je jednou z nejrozsáhlejších a nejlépe dochovaných zřícenin románského hradu v České republice. Hrad byl vybudován na žulovém vrchu ve výšce 665 m nad mořem na počátku 13. století pravděpodobně z iniciativy Přemysla Otakara II.

V 18. století byl hrad zapálen bleskem a zcela vyhořel. Od té doby pustl až do zahájení rozsáhlé rekonstrukce v sedmdesátých letech 20. století, po níž byl hrad opět zpřístupněn veřejnosti.

Telč

Město Telč leží na jihu Českomoravské vrchoviny. Od roku 1992 je součástí světového kulturního dědictví UNESCO. První zmínka o městě pochází z roku 1334.

V Telči můžete navštívit zámek, kde se dochovaly dřevěné kazetové stropy a významné sbírky zámeckého mobiliáře. Významný je také kostel sv. Jakuba, kostel sv. Ducha s románskou věží, muzeum Vysočiny a Galerie Jana Zrzavého.

Třeboň

Třeboň leží v chráněné krajinné oblasti Třeboňsko, která je známá svou nevýslovně krásnou přírodou, velkým množstvím rybníků a rozlehlými lesy. V roce 1366 se objevuje první český název města.

Mezi nejvýznamnější památky patří především honosný renesanční zámek, třeboňské lázně a historické jádro města, které je obklopeno měšťanskými domy s renesančními a barokními štíty.

Cykloturistika v Jižních Čechách

Oblast jižních Čech je z hlediska cyklistiky velmi příznivá a nabízí bohaté možnosti cykloturistických výletů.

V posledních pěti letech se po celém území jižních Čech budují značené cyklistické trasy různých délek.

Jižní Čechy jsou ve své východní polovině protnuty značenou dálkovou cyklostezkou Vídeň – Praha. Trasa prochází městy Slavonice, Nová Bystřice, Jindřichův Hradec a Tábor. V různých místech je možné z této trasy odbočit a po značených lokálních trasách poznat blíže jihočeskou krajinu.

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI