Kemp Letní den

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Kemp letní den se nachází v okresu Jindřichův Hradec v regionu Jižní Čechy. V kempu se můžete ubytovat s vlastním karavanem i stanem. Camping dále nabízí možnost ubytování v chatkách, zažízených stanech - bungalovech i v apartmánech. Zázemí kempu poskytuje ideální podmínky pro rodiny s dětmi a pro cyklisty. Nabízíme také rychlé občerstvení v naší kantýně ve středomořském stylu.

Vyhrazené místo na kempování

Kemp Letní den nabízí 70 míst na kempování pro váš stan nebo karavan. Každé místo má přibližně 100 m2. Kemp leží v nadmořské výšce 448 m. n. m., kde se vám ihned po probuzení naskytne nádherný pohled na zalesněné kopce. Můžete si vybrat místo na slunci nebo ve stínu, případně u řeky. Decentní plot kolem břehu řeky a kolem bazénu zaručuje bezpečné prostředí pro malé děti. Bezpečnost je jednou z našich hlavních priorit. To je také důvod, proč není během hlavní sezóny dovoleno parkování aut přímo na místech určených pro kempování, ale na odstavném parkovišti. Všechna místa je možné připojit k elektřině (230 V, 10 A).

Vybavený stan

Všechno je pro vás již připravené, proto si již od první chvíle můžete vychutnat vámi zasloužený oddech. Našimi hosty oblíbený stan poskytuje prostor o velikosti asi 28m2. Místo na spaní tvoří 3 oddělené ložnice s 5 plnohodnotnými postelemi. Kromě toho je zde prostor i pro další matraci. Každá postel je opatřená kvalitní matrací. Lůžkoviny (polštář a peřina) a povlečení na ně je možné si za mírný poplatek zapůjčit. Součástí prostorného stanu je také vybavená kuchyňka s lednicí. Mezi další vybavení patří plynový sporák, elektrická přípojka a krycí plachta na podlaze, která chrání vnitřek stanu před nečistotou a lezoucím hmyzem. Ke stanu patří také zahradní set pro relaxaci a posezení.

Chatka Letní den

Naše šestilůžkové chatky jsou tvořeny dvěma samostatnými jednotkami. Jedna z nich obsahuje manželskou postel, skříň, stůl a židle. Během chladných večerů může také posloužit jako „obývací“ pokoj. Kromě toho si můžete v obou jednotkách přitopit pomocí nainstalovaných přímotopů. Druhá jednotka je vybavena dvěma dřevěnými palandami. Všechny jsou opatřeny kvalitními matracemi. Lůžkoviny (polštář a peřina) a povlečení na ně je možné si za mírný poplatek zapůjčit. Obě jednotky propojuje velká vyvýšená terasa, jež rozšiřuje váš životní prostor a jejíž součástí je i luxusní stanový přístřešek, zahradní posezení, malá kuchyňka s vodovodní a odpadní přípojkou, lednice, plynový vařič a veškeré nezbytné vybavení kuchyně.

Mimo hlavní sezónu ještě pronajímáme normální chatky bez terasy a vybavené kuchyňky za nižší ceny. 

Prázdninový apartmán

Náš nově zařízený prázdninový apartmán až pro 8 osob nabízí prostor zhruba 70 m2 a obsahuje tři samostatné ložnice. Jedna ložnice je vybavená manželskou postelí, v dalších dvou naleznete dřevěné palandy. Apartmán má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, záchodem a umyvadlem.  V útulném obývacím pokoji se okamžitě cítíte jako doma. Krbová kamna mohou navíc přispět k vaší domácí pohodě. Balkonové dveře vám umožňují vstup na zadní terasu, jež je součástí každého apartmánu. Přední i zadní terasa je vybavena zahradním nábytkem. V našem prostorném apartmánu snadno připravíte jakékoli jídlo. Moderně zařízená kuchyň s myčkou nádobí zajišťuje veškerý servis a komfort.

Vybavení kempu

Kantýna ve středomořském stylu navozuje léto a dovolenou se vším všudy a je otevřená od brzkých ranních hodin do pozdního večera. V naší kantýně si můžete zakoupit čerstvé pečivo, využít Wi-Fi zdarma, dát si vynikající kávu, pochutnat si na osvěžující zmrzlině a jiných lahůdkách jako jsou holandské chuťovky, pizza a jiné. Po západu slunce před vchodem do kantýny zapalujeme oheň ve venkovním přenosném ohništi, při kterém mohou hosté posedět, ohřát se a třeba se i s někým seznámit. A ani příležitostný déšť nemůže pokazit radost z dovolené, protože odpočívat můžete i v prostoru naší budovy. U nás vám nic nebude chybět.

Náš bazén (12 x 20 metrů) je během hlavní sezóny otevřený každý den. Kromě toho máme k dispozici také dětské brouzdaliště. Dalším zdrojem zábavy je řeka protékající podél našeho kempu. Vyzkoušejte zajímavý houpací most přes řeku, který ve vás na chvíli vyvolá pocit vzrušení a napětí zároveň. Kromě toho se můžete zhoupnout na provazu nebo se nechat jen tak unášet neškodným proudem vody na vašem plavacím kruhu. Navíc nabízíme trampolínu pro děti a další zajímavosti!

 


 

 


 

Zápis má pouze informativní charakter. Další tipy na kempy Jížní Čechy


 

Galerie
Ceník

Pro zjištění cen použijte prosím "Kontaktní formulář"

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Bretislav Kanovský
Bretislav Kanovský (nepřihlášený) 24. Leden 2020 - 19:23
Počet hlasů: 388
Kemp je čistý a pěkny, ale mohl by pan holandský majitel předem do telefonu řict že je to pro křesťany a hlavně pro holanďany. Čepovane pivo není, lahvove pouze 5 kusů, obsluha na vas hledi jak na blazny. Na recepci jsme čekali než dojde někdo kdo umí vůbec česky. Naposledy nikdy vice. s panem bohem
Hodnocení: 
1
Average: 1 (1 vote)

Přidat recenzi

Okolí

Okolí kempu

V naší recepci naleznete brožurky a letáky s detailními informacemi o krásném a zajímavém okolí kempu.

Kemp Letní den je umístěn na pomezí jižních Čech a jižní Moravy kousek od hranic s Rakouskem. Tato oblast je známá pod názvem Česká Kanada. Místní krajina vskutku navozuje atmosféru severoamerické divočiny – početné rybníky, připomínající kanadská jezera, jsou obklopeny rozlehlými lesy s bizarními žulovými skalami; mírně zvlněné louky a meze zdobí kamenité ostrůvky či osamocené balvany, které se objevují i na březích rybníků nebo přímo v nich. Nejvyšším vrcholem je Vysoký kámen (738 m n.m.). Významným prvkem České Kanady je také romantická zřícenina hradu Landštejn.

Území je vyhledávané turisty, cykloturisty a v zimním období láká k běžeckému lyžování. Množství zdejších rybníků je často využíváno pro letní rekreaci a rybaření. Nespočetné množství silnic, cest a cestiček vás přivedou do tichých zákoutí a míst jako stvořených pro odpočinek nebo piknik s rodinou. Ráz krajiny tuto oblast předurčuje pro toulky přírodou, sběr lesních plodů, návštěvu památek a nejrůznější sporty, ale také pro klidnou rekreaci v krásném prostředí jihovýchodních Čech.

Rodinný kemp Letní den je obklopen lesy a loukami rozprostírajícími se podél řeky Moravská Dyje. Samotný kemp leží v nadmořské výšce 448 metrů. Odsud můžete vyrazit do nádherných starobylých měst a městeček jako jsou Slavonice, Dačice nebo Waidhofen am der Thaya v Rakousku.

Určitě stojí za to strávit alespoň jeden den v Rakousku. Dolní Rakousko se pyšní ohromujícími přírodními parky a okouzlujícími vesnicemi. Samotná řeka Dyje si vyhloubila svou cestu poklidnou přírodou směrem do Rakouska, aby se opět vrátila a skončila svou pouť ve Vranovské přehradě.

Během jara se tato nádherná oblast ČR promění na skutečný ráj na zemi. Tisíce ovocných stromů se rozzáří jemnými voňavými kvítky a ohromné lány polí dostanou během jara zářivě žlutou barvu táhnoucí se do daleka. I vzduch má na jaře příjemnou teplotu, proto je možné již od jara otevřít kemp našim hostům a přivítat je v této malebné oblasti. Kemp Letní den je umístěn v dříve oblíbené lovecké lokalitě, o čemž svědčí i historická budova loveckého zámečku stojící přímo uprostřed našeho kempu.

Tipy na výlet

 • Vranovská přehrada
 • Město Telč (Unesco), Telčský dům
 • ZOO v Jihlavě
 • Jindřichohradecká úzkokolejná dráha
 • Jízdy parním vlakem ze Slavonic
 • Zřícenina hradu Landštejn
 • Venkovní koupaliště v Dačicích
 • Historické centrum města Slavonice
 • Bizoní farma Rožnov
 • Rozhledna u Jakuba u Valtínova
 • Malá Hluboká Český Rudolec
 • Pohádkový les na Strážném vrchu

 

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 1

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI