Kemp Měruše - Písková jezerá

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Kemp Měruše u pískových jezer

Kemp se nachází na břehu řeky Lužnice 4 km od Veselí nad Lužnicí v jihočeské krajině  lesů a třeboňských rybníků. Je obklopen pískovými jezery ( nejbližší je 50 m od kempu), které jsou v Chráněnné krajinné oblasti a Biosferické rezervaci Třeboňsko. Je také využíván jako vodácké tábořiště, protože kempem protéká řeka Lužnice.(Stará řeka). Kemp leží v okresu Jindřichův Hradec, Jižní Čechy

Chatky v kempu, stanování, karavany

Nabízíme ubytování v chatkách, místo pro stanování, stání pro karavany, dětské hřiště. Sociální zařízení včetně teplých sprch.Možnost pronajmutí tenisového kurtu, který je vzdálen 150 m od kempu. Občerstvení s příjemným posezením s nabídkou několika jídel.

Protože se nacházíme v třeboňské pánvi na své si přijdou vyznavači turistiky, cykloturistiky,ale také rybáři pro rybolov, jak na jezerech , tak na řece.

Tento kemp nepatří mezi velké a rušné kempy, naopak je klidný a útulný se SUPER koupáním v pískových jezerech a s krásnými večery u táboráků.

 

Další kempy v oblasti Jižní Čechy naleznete zde

 

Galerie
Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
8 + 4 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Ceník

Pro zjištění aktuálních cen použijte prosím "kontaktní formulář"

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele jana plitzova
jana plitzova (nepřihlášený) 18. Červenec 2013 - 15:37
Počet hlasů: 1004
Dobrý den, prosím o informaci,zda máte volné dvoulůžkové chatky na tento víkend. Termín: ,20-21.7,jedna noc. Celkový pocet osob: 2 Predem dekuji za odpoved. Plitzová
Hodnocení: 
0
No votes yet

Přidat recenzi

Okolí

Tipy v okolí kempu

Pro cyklisty naučná stezka, která vede po hrázích bývalých pískoven.Na trase dlouhé sedm kilometrů najde návštěvník 14 zastavení, kde jsou umístěny informační tabule, upozorňující na výskyt jedinečných chráněných druhů rostlin a živočichů.K pískovně neodmyslitelně patří Pískový přesyp u Vlkova,což je téměř hektar pouště s jedinečnou faunou a florou. Na informační tabuli v kempu najdete spoustu dalších cyklotras po celé třeboňské pánvi. Výhodná poloha kempu umožňuje jednodenní výlety na jihočeských hrady a zámky na kole nebo autem.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0