Kemp Na Staré papírně

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Kemp Na Staré Papírně

Hledáte místo pro odpočinek a zábavu? Pak je kemp Na Staré Papírně to pravé místo pro vás Kemp o rozloze takřka 3 ha se rozkládá mezi lesem a řekou Lužnice, navíc jeho část se nachází přímo na ostrově uprostřed řeky. Kemp můžete najít v okresu města Tábor - oblast Jižní Čechy.

 

Typy ubytování v kempu

 • 4 bungalovy / apartmány pro 1-5 osob
 • 1 Bungalow pro 1-6 osob
 • 3 vybavená výlety stany pro 1-6 osob
 • 12 kabin (typ “1″) pro 1-4 osob
 • 3 Kabiny (typ “Bunky”) pro 1-2 osob

 

Další kempy v oblasti Jižní Čechy naleznete zde

 

Galerie
Ceník

Ceník

Otevřeno 27.4 – 15.9

A na podzim, můžete navštívit některou z našich apartmánů.

*** Zeptejte se na naše skupinové slevy ***

*** Speciálnu ceny pro vodáky ***

*** V květnu, červnu a září 10% sleva na ubytování v kempu ***

Camping

 

(Ceny jsou uvedeny za noc)

 

Velký stan, karavan, nebo přívěs140 Kč
Obytný vůz165 Kč
van / mikrobus150 Kč
Malý stan75 Kč
Velmi malý stan50 Kč
osobní vůz / motocykl30 Kč
Přívěs / loď30 Kč
Dospělý95 Kč
Dítě mezi 4 a 12 lety65 Kč
Dítě do 4 letzdarma
Chata na osobu
Bez lůžkovin (použití vlastního spacáku)175 Kč
Lůžkoviny na osobu jednorázový poplatek125 Kč
Apartmán
Květen, červen, září6.500 Kč
Červenec a srpen10.750 Kč
Cena je:  - za týdenní pobyt, od soboty do soboty   – až pro 4 osoby
Příplatky
Teplá vodaZdarma
Sprcha20 kč
Snídaně125 Kč
Domácí mazlíčekZdarma
Elektrická přípojka100 Kč
Turisticky poplatek sa osobu a noc kemping10 Kč
Turisticky poplatek sa osobu a noc apartmán12 Kč

Ceny jsou za osobu a noc (kromě apartmánu), včetně DPH…

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Andrea Pokorná
Andrea Pokorná (nepřihlášený) 28. Červen 2020 - 11:33
Počet hlasů: 411
Camp Na Staré papírně mohu vřele doporučit. Krásné prostředí v blízkosti řeky Lužnice. Příjemný a velice ochotný personál. Výborná nabídka stravování - (snídaně, obědy, večeře), za příznivé ceny. Teplá voda ve sprchách, všude čisto. Ale co musím nejvíce vyzdvihnout je paní majitelka.***** ;) Přátelská a milá. Navíc, když zjistila, že mám všechny věci i spací pytel promočené, sama od sebe ke donesla k zapůjčení deky, aby jsem v noci nezmrzla. Zůstala jsem úplně v šoku a poděkovala jsem ji. Objala mě a přivítala v kempu. Za nás za všechny NEJLEPŠÍ kemp.
Hodnocení: 
3
Average: 3 (1 vote)
Obrázek uživatele Hetty Leijstra
Hetty Leijstra (nepřihlášený) 23. Červenec 2013 - 21:11
Počet hlasů: 1151
Dobrý den, chatka pro dvě osoby na jednu noc stojí 350 Kč bez lůžkovin (za lůžkoviny se platí 125 Kč za postel). Ano, přespat u nás ve vlastním stanu je samozřejmě možné. Za stan účtujeme 75 Kč a 95 Kč za dospělého člověka spícího v něm. Pokud vás zajímají další ceny,všechny je najdete na naší webové adrese ( www.nastarepapirne.com ), nebo nás můžete kontaktovat telefonicky. Díky za váš zájem, Hetty
Hodnocení: 
0
No votes yet
Obrázek uživatele Marcela Minaříková
Marcela Minaříková (nepřihlášený) 23. Červenec 2013 - 13:50
Počet hlasů: 1104
Dobrý den, chtěla bych se zeptat kolik stojí chatka pro 2 osoby na 1 noc? A je možné přijet a přespat u Vás v kempu ve vlastním stanu? Děkuji za informace... s pozdravem Minaříková
Hodnocení: 
0
No votes yet

Přidat recenzi

Okolí

Okolí kempu

Jižní Čechy, to je nádherná oblast mezi Prahou a hranicemi Rakouska. Nejen z tohoto důvodu je na prvním místě v oblíbenosti jak pro čechy tak i pro zahraniční návštěvníky. Se svým bohatým kulturním a přírodním potenciálem jsou jižní Čechy ideálním místem na dovolenou a to pro každého.

Zajímavosti v blízkosti kempu.

V kempu najdete mnoho map a průvodců po okolí.

 1. Město Bechyně, 10 km od kempu vám nabízí supermarket, poštu, restaurace a další zajímavé obchody (http://www.mestobechyne.cz/).
 2. Ve vzdálenosti kolem 15 km od kempu najdete jezdeckou školu a golfové hřiště.
 3. 30km od kempu ve městě Písek najdete vynikající Burgundský restaurant (http://www.mesto-pisek.cz/).
 4. Na západ od Soběslavi, 25 km od kempu je zajímavá naučná stezka skrz borkovická blata (http://www.sobeslav.cz/blata/bstezka.htm).
 5. V červenci a srpnu je v provozu Křižíkova elektrická dráha z Tábora do Bechyně (http://www.jiznicechy.org/cz/index.php?path=ost/krizik.htm).
 6. V dosahu pěší chůze proti proudu řeky je historický Stádlecký most, zajímavá je ostatně celá obec Stádlec (http://www.stadlec.info/index.php?cast=pamatky), stejně jako Dobronice se svou zříceninou hradu, které leží naopak po proudu Lužnice
 7. Trochu dále, 120 km, je Kutná Hora se svými stříbrnými doly a bobovou dráhou (http://www.kutnahora.cz/).
 8. Chýnovská jeskyně je jen 37 km od kempu (http://chynov.mm-comp.cz/jeskyne.htm).
 9. Řeka Lužnice, na které kemp leží a po které se můžete projet v loďkách a člunech.

Malebná městečka a vesnice

V oblasti kultury můžete v jižních Čechách vidět a objevovat spousty věcí, neboť zde historie zanechala velké bohatství v podobě městských památek. Celý region je posetý starobylými městy a malebnými vesnicemi. V Táboře a v Českém Krumlově můžete navštívit historické budovy.

Tábor

Město Tábor leží na severním okraji jižních Čech. Je to druhé největší město této oblasti se zhruba 37 000 obyvatel. Na místě bývalého opevněného hradiště z doby přemyslovců vybudovali Husité v roce 1420 opevněné město s biblickým jménem Tábor.

Český Krumlov

Český Krumlov je nejznámějším městem oblasti. V žádném jiném městě nenaleznete tolik památek středověké architektury.
Je zde také největší nákupní centrum jižních Čech.
Jednou z největších atrakcí Českého Krumlova je divadlo s otáčivým hledištěm.
Můžete se projet drožkou po nádherném starém městě nebo si udělat výlet lodí po řece. Velký kostel svatého Víta z 15. století též stojí za návštěvu. Monumentální hrad a zámek je v historii zmiňován již od roku 1235 a o jeho rozsáhlosti svědčí i to, že má na 300 komnat a nádvoří.

Hrady, zámky a zříceniny

Oblast jižních Čech je známá svými hrady, zámky a zříceninami. Jako příklad lze uvést tři nejznámější, tedy Hluboká nad Vltavou (http://www.zamek-hluboka.eu), Červená Lhota (http://www.zamek-cervenalhota.eu) a Zvíkov (http://www.hrad-zvikov.eu).

Mezi turisty jsou oblíbené také některé zříceniny. Nejznámější je Dívčí Kámen, 10 km severně od Českého Krumlova, Dobronice, 6 km severně od Bechyně, Kozí Hrádek 5,5 km od Tábora a Šelmberk ležící v romantické přírodě 17 km severovýchodně od Tábora.

Máte problémy s klouby, případně jiné zdravotní potíže? Pak vám jižní Čechy nabízejí terapii a rehabilitaci v lázních Třeboň, Bechyně a Vráž.

Jižní Čechy jsou ideálním místem pro cyklistiku. Topografie terénu poskytuje bohatou nabídku výletů na kole. Rovinaté oblasti kolem rybníků u Třeboně a Českých Budějovic nabízí dobré možnosti rekreační cyklistiky, po lesních i polních cestách, značených jak pro pěší, tak pro cyklisty. Během posledních pěti let byla v oblasti jižních Čech vytyčena řada cyklostezek, pro které jsou vydány detailní mapy. Stezky vedou podél břehů mnoha rybníků. Přes východní poloviny jižních Čech vede i dálková cyklostezka Praha – Vídeň. Protíná města Slavonice, Nová Bystřice, Jindřichův Hradec a Tábor.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 1

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI