Kemp Paradijs

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování v kempu Paradijs

Kemp a autokemp Paradijs je ideálním místem pro kempování v Jižních Čechách. Do Českého Krumlova je to z kempu skutečně co by kamenem dohodil. Ve městě najdete řadu restaurací, kulturních akcí i památek. V kempu Paradijs najdou pohodu jak rodiny s dětmi, tak i party lidí, které si chtějí odpočinout, nebo se zabavit.

Proč jet do kempu Paradijs?

V málokterém kempu v ČR najdete takový klid a pohodovu atmosféru. Nejraději k nám jezdí:

 • rodiny s dětmi, které si chtějí vychutnat pohodou dovolenou plnou sluníčka, procházek a relaxace,
 • senioři toužící po klidném kempování,
 • turisté a především fandové cyloturistiky
 • a příznivci odpočinku u vody.

Krásné vzpomínky na romantiku v kempu

Kempů v Jižních Čechách je požehnaně. Proč strávit dovolenou v kempu Paradijs?

 • Kemp najdete na klidné samotě v rajské neporušené přírodě.
 • Obklopuje nás hustý les, kemp lemuje řeka Vltava.
 • Ohromí Vás úžasně čisté ovzduší.
 • Ráno Vás probudí božský zpěv ptáků.
 • Západ slunce v našem kempu je zaručeným koncertem pro oči.
 • Večery strávené u ohníčku Vás zanesou vzpomínkami zpět do dětství.
 • Je-li to potřeba, do Českého Krumlova je to skutečně jen kousek.

Paradijs je zkrátka kouzelný kemp v Jižních Čechách!

Vaše návštěva je nám odměnou za vynaložené úsilí

I ten nejskeptičtější zákazník odjížděl z našeho kempu s úsměvem na rtech a milými vzpomínkami. Můžete se o tom přesvědčit v naší knize hostů. Od roku 2008 je náš malý kemp Paradijs navíc každoročně kontrolován inspektory z nizozemské agentury ACSI, která zajišťuje certifikaci kempů po celé Evropě. Je pro nás ctí, být vybráni mezi omezené množství „malých a útulných kempů“.

Každou sezonu se snažíme připravit pro stálé i nové hosty něco navíc. V roce 2010 jsme zrekonstruova

li stylovou retro maringotku pro vyznavače nevšedních zážitků. V roce 2011 bylo naše portfolio ubytování doplněno o velmi komfortní a skvěle vybavený rodinný apartmán pro náročnější hosty.   :-D   Vaše děti se navíc vyřádí například na nové trampolíně o průměru 3 m a mohou si zahrát ping pong! Také připravujeme volejbalové hřiště.

Pro rok 2012 jsme pro Vás připravili možnost zapůjčení 2 jízdních kol a také Vám rádi zapůjčíme nafukovací kánoi a odvezeme Vás do Českého Krumlova, odkud splujete nejkrásnější část řeky Vltava a svou plavbu ukončíte v našem kempu. Nebudete se muset o nic starat!


Komfort v kempu? Ano, i to je možné!

V roce 2011 jsme otevřeli nový pohodlný rodinný apartmán pro náročnější hosty, kteří chtějí spojit komfort s ubytováním v přírodě. Apartmán má 8 místností:

 • vstupní halu s předsíňovou stěnou a botníkem
 • toaletu
 • koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a pračkou
 • olivově zelený obývací pokoj
 • dětský pokoj ve žluté barvě
 • ložnici v meruňkové barvě
 • kuchyni s jídelním koutem
 • úklidovou místnost
 • spojovací chodbu

Stylová výbava pro celou rodinu

V „dospělácké“ ložnici se vyspíte do růžova na manželské posteli, k dispozici je praktický noční stolek s lampičkou. Ráno si můžete přispat nerušení sluníčkem díky stahovacím roletám.

Dětskému pokoji dominuje palanda z masivního borovicového dřeva. Děti si odpočinou na pohodlných zdravotních matracích uložených na pevných dřevených roštěch. K dispozici mají rovněž noční stolek a komodu

V obývacím pokoji najdete velký rozkládací gauč bordové barvy a elegantní obraz s krajinou. Pokoj doplňuje nábytková sestava se satelitní TV. Rodina se může sejít u atypického kulatého stolu se čtyřmi taburetkami.

Kuchyň je kompletně vybavena nádobím (příbory, talíře, hrnečky, … ). Najdete v ní praktický hluboký nerez dřez, elektrickou troubu se 2 plotýnkami, mikrovlnou troubu, varnou konvici, kávovar a velkou lednici s mrazákem. Jídelní stůl je samozřejmostí.

Ve volném čase se můžete zabavit nejen venku v přírodě a na výletech ale i na pokojích. Připravena je nejen TV se satelitem a příjmem více než 200 českých i zahraničních kanálů ale i wi-fi připojení k internetu a řada deskových her, jako například šachy či Člověče, nezlob se. Za symbolický poplatek je také možné si zahrát elektronické šipky.


Co když dostanu v kempu hlad?

V kempu bohužel nemáme vlastní restauraci, v recepci však nabízíme drobné občerstvení (limonády, pivo, víno, sušenky, chipsy, nanuky a další dobroty na zub). Rádi Vám uvaříme kávičku či čaj. Větší nákupy zásob ovšem doporučujeme provést před příjezdem. V okruhu do 3 km od kempu se nachází také několik restaurací.

Proviant můžete doplňovat hlavně v samotném Českém Krumlově.  Při vjezdu do Českého Krumlova se hned na prvním kruhovém objezdu nachází rozsáhlá nákupní zóna se dvěma čerpacími stanicemi, 5 supermarkety (Lidl, Penny Market, Terno, Tesco, Kaufland), drogerií, obchody s oblečením, restaurace Rondo, lékárna, fitness centrum a squashové kurty. Milovníci čerstvého a křupavého pečiva ocení zejména pekařství Nodes, které má otevřeno 24 hodin denně a nabízí kromě pečiva i klasický maloobchodní sortiment a denní tisk.

Nemáte stan?

Kempování není jenom stanování či spaní pod širákem. Autokemp Paradijs nabízí také ubytování v netradiční maringotce v restro stylu a nově také v pohodlném rodinném apartmánu.

 

Další kempy v oblasti Jižní Čechy naleznete zde

 

Galerie
Ceník

KEMP

 Vedlejší sezóna (27.4. – 16.6 a  26.8. – 30.9.)Hlavní sezóna (17.6. – 25.8.)
Dospělý (15-x let)90,- Kč110,- Kč
Dítě (6-14 let)40,- Kč60,- Kč
Dítě (0-5 let)zdarma30,- Kč
Malý stan (max. pro 2 osoby)30,- Kč30,- Kč
Velký stan (pro 3 a více osob)60,- Kč60,- Kč
Osobní automobil60,- Kč60,- Kč
Obytný vůz / Karavan / Dodávka80,- Kč80,- Kč
Přípojka elektrického proudu70,- Kč70,- Kč
Motocykl / Malý přívěs za auto (neobytný)20,- Kč20,- Kč
Pes a jiná zvířatazdarmazdarma

Ceny za 1 noc. V ceně je zahrnut ubytovací poplatek obci, používání toalet a sprch a likvidace odpadů. V den odjezdu nutno kemp opustit nejpozději do 12.hodin, jinak bude automaticky účtován poplatek za další den.

 

MARINGOTKA
 Vedlejší sezóna (27.4. – 16.6 a  26.8. – 30.9.)Hlavní sezóna
(17.6. – 25.8.)
Osoba (od 6 let)130,- Kč (ve vlastním spacáku)160,- Kč (ve vlastním spacáku)
Dítě (0-5 let)zdarma (ve vlastním spacáku)30,- Kč (ve vlastním spacáku)
Polštář a peřina s povlečením + prostěradlo (zapůjčení)100,- Kč / osoba100,- Kč / osoba
Ručník (zapůjčení)50,- Kč / kus50,- Kč / kus
Osobní automobil60,- Kč60,- Kč

Ceny za 1 noc. V ceně je zahrnut ubytovací poplatek obci, používání toalet a sprch a likvidace odpadů. Povinností každého hosta je před odjezdem maringotku vyluxovat a uklidit. Úklidové prostředky a vysavač jsou k dispozici. Maringotku nutno opustit uklizenou nejpozději do 12.00 hodin.

 

APARTMÁN

 Vedlejší sezóna (27.4. – 16.6 a  26.8. – 30.9.)Hlavní sezóna (17.6. – 25.8.)
Cena za celý apartmán při obsazenosti 1-2 osobami700,- Kč / noc900,- Kč / noc
Cena za celý apartmán při obsazenosti 3-5 osobami1.100,- Kč / noc1.400,- Kč /noc
Ručník (zapůjčení)50,- Kč / kus50,- Kč / kus

V ceně je zahrnut ubytovací poplatek obci. Závěrečný úklid je povinný pro všechny ubytované hosty. Úklidové prostředky jsou Vám k dispozici v apartmánu. Parkování 1 automobilu v ceně. Povlečení není nutné vozit, ale ručníky ano. Apartmán nutno opustit uklizený nejpozději do 12.00 hodin.

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Ideální kemp na výlety

Pěšky můžete dojít třeba na prohlídku kláštera ve Zlaté Koruně, či na zříceninu hradu Dívčí kámen. Vyrazit můžete také na nejvyšší horu českokrumlovska s rozhlednou a hvězdárnou Kleť. Cykloturisté si zase vyberou z řady značených cyklostezek vedoucích krom samotného Českého Krumlova také do Zlaté Koruny nebo třeba až na českobudějovicko.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI