Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Kemp Paris

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Kemp Paris - ubytování Jižní čechy

Kemp Paris leží u překrásných pískových jezer na Třebonsku přibližně 5 km od Suchdola nad Lužnicí, jihočeského městečka nacházejícího se 25 km jižně od Třeboně, kolem které se rozprostírá nespočetné množství rybníků zasazených v rozsáhlé lesní ploše. Areál kempu leží uprostřed borového lesa ve volné přírodě a jsou tu tudíž ideální podmínky pro příemnou oddechovou, ale i sportovní letní dovolenou s rodinou nebo přáteli.

Možnosti dopravy jsou velmi jednoduché, a to vlakem nebo autobusem do Suchdola nad Lužnicí, od kterého je potom kemp 5 km daleko, a nebo samozřejmě automobilem přímo do kempu, kde se může bez problémů parkovat.

V areálu se nachází dvě hřiště (plážový volejbal, nohejbal/badminton/ tenis), sociální zařízení (toalety, sprchy), centrální ohniště, posezení s výhledem na hřiště, restaurace s možností celodenního stravování a občerstvení, venkovní terasa a dětské prolejzačky.

Ubytování je možné ve čtyřlůžkových chatkách, vlastních obytných vozech, karavanech a stanech. Je zde velké sportovní vyžití a především možnost rybolovu. Nemalou část sporovců zde ale tvoří cyklisti, kteří mají v oblibě celý tento pohraniční region, a také kanoisti a kajakáři, kteří sjíždějí řeku Lužnici. Pro spestření pobytu se do kempu každý druhý týden zve kapela, která zajištuje zábavupro pobavení hostů a zároven na hřištích probíhají sportovní turnaje.

 

Další kempy v oblasti Jižní Čechy naleznete zde

 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI