Kemp Paris

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Kemp Paris - ubytování Jižní čechy

Kemp Paris leží u překrásných pískových jezer na Třebonsku přibližně 5 km od Suchdola nad Lužnicí, jihočeského městečka nacházejícího se 25 km jižně od Třeboně, kolem které se rozprostírá nespočetné množství rybníků zasazených v rozsáhlé lesní ploše. Areál kempu leží uprostřed borového lesa ve volné přírodě a jsou tu tudíž ideální podmínky pro příemnou oddechovou, ale i sportovní letní dovolenou s rodinou nebo přáteli.

Možnosti dopravy jsou velmi jednoduché, a to vlakem nebo autobusem do Suchdola nad Lužnicí, od kterého je potom kemp 5 km daleko, a nebo samozřejmě automobilem přímo do kempu, kde se může bez problémů parkovat.

V areálu se nachází dvě hřiště (plážový volejbal, nohejbal/badminton/ tenis), sociální zařízení (toalety, sprchy), centrální ohniště, posezení s výhledem na hřiště, restaurace s možností celodenního stravování a občerstvení, venkovní terasa a dětské prolejzačky.

Ubytování je možné ve čtyřlůžkových chatkách, vlastních obytných vozech, karavanech a stanech. Je zde velké sportovní vyžití a především možnost rybolovu. Nemalou část sporovců zde ale tvoří cyklisti, kteří mají v oblibě celý tento pohraniční region, a také kanoisti a kajakáři, kteří sjíždějí řeku Lužnici. Pro spestření pobytu se do kempu každý druhý týden zve kapela, která zajištuje zábavupro pobavení hostů a zároven na hřištích probíhají sportovní turnaje.

 

Další kempy v oblasti Jižní Čechy naleznete zde

 

Galerie
Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
4 + 10 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI