Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Kemp Sever - Chlum u Třeboně

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování v  Kempu Sever - Chlum u Třeboně

Camping Sever - kemp Sever Chlum U Třeboně se nachází uprostřed krásné jihočeské přírody, na břehu rybníka Hejtman. Jedná se o uzavřený areál o rozloze 1,5 ha, ubytování je možné ve čtyřlůžkových chatkách nebo ve vlastním stanu či přívěsu. Chatky jsou vybaveny čtyřmi válendami, ložním prádlem, nábytkem a ledničkou. Pro karavany je k dispozici 70 přípojek el. proudu (6 A). V areálu je nová budova sociálního zařízení s teplou vodou, možnost  stravování, dvě hřiště, stoly na ping-pong, dětský koutek, louka na opalování, půjčovna lodiček. Dno rybníka je písčité, mírně svažité, umožňuje příjemné koupání, zejména malým dětem

Celé okolí je protkáno krásnými cykloturistickými  stezkami, vedoucími uprostřed lesů mezi rybníky Třeboňské chráněné krajinné oblasti. 2 km od kempu se nachází hraniční přechod do Rakouska pro pěší a cyklisty. Na rybníku Hejtman jsou výborné možnosti rybolovu, nejlepší podmínky jsou mimo letní prázdniny. V období od 29.6. do 10.8.2013 je v čase od 9.00 do 19.00 hodin rybolov v areálu kempu zakázán.

Svou výbornou polohou, klidnou atmosférou a nadstandardním zázemím je Camping SEVER ideálním místem pro strávení krásné rodinné dovolené.

 Provoz kempu:  od 5. dubna do 3. listopadu

 

Další kempy v oblasti Jižní Čechy naleznete zde

 

Galerie
Ceník

 

OBDOBÍ

A
5.4. - 29.6.
17.8. - 3.11.

B
29.6. - 17.8.

 OSOBA

50,-

60,-

 DÍTĚ 5 – 15 r.

40,-

50,-

 DÍTĚ 0 – 5 r.

zdarma

zdarma

 STAN

60,-

80,-

 STAN MALÝ (2 os.)

40,-

50,-

 OBYTNÝ PŘÍVĚS

80,-

120,-

 OBYTNÉ AUTO

100,-

130,-

 AUTO

20,-

40,-

 MOTOCYKL

10,-

20,-

 PES

10,-

20,-

 EL. PŘÍPOJKA   6 A

60,-

60,-

 PRONÁJEM CHATKY

350,-

600,-

Ceny jsou uvedeny v Kč/noc, vč. DPH. Poplatek OÚ je již zahrnut v ceně za osobu. Pronájem chatek v termínech od 16.6. do 1.9.2013 - minimálně pouze týdenní turnusy (sobota-sobota), v ostatních obdobích na libovolný počet dní. Nástupní den od 15.00 hod., uvolnění chatky do 11.00 hod. Pronájem chatky je včetně spotřebované elektřiny. Ubytování je možno uhradit i platebními kartami VISA  , EuroCard/MasterCard , Maestro, Cirrus

 

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Ing. Jaromír Novotný
Ing. Jaromír Novotný (nepřihlášený) 16. Červenec 2013 - 15:50
Počet hlasů: 1156
Dobrý den, zkouším, začínám, chci prosím vědět zda jste schopni a ochotni, tento nebo příští týden u Vás strávit víkend pátek navečeru příjezd-nedělě večer odjezd. Karavan auto na podvozku FORD, jsme vybaveni prakticky vším, elektrocentrála atd. Potřebujeme připojit jen k elektrice. Díky za info , zda je možné, zda jsme pojištěni. Cena nás zajímá, kuchyně a případné služby taky. Cenové relace a cena "stání" samozřejmě. Díky jnovotnýmrac@email.cz, 774581287
Hodnocení: 
0
No votes yet

Přidat recenzi

Okolí

Lesy

Východně od Chlumu u Třeboně se zvedají hraniční kopce s nejvyšším bodem - Dubovice, 602 m n.m., od pradávna pokryté souvislým pásem lesa, který si díky "západní" hranici zachoval svoji krásu až do dnešní doby.
Převládá porost smrku a borovice, na skalnatých a kamenitých svazích uvidíte staleté buky a jedle, běžný je dub, bříza, méně javor a jilm.
Západně od Chlumu u Třeboně na písčitém podloží se vyskytuje zejména borovice. Kolem rybníků jsou staleté duby. V okolí Nové řeky začíná mít les lužní charakter s odtokovými stokami a monokulturou smrku, kterou střídají pruhy dubů a borovic. Dále je již oblast nepřístupných bažin s porostem olše.
Lesy vybízejí jak k pěším, tak i cyklistickým tůrám po lesních a asfaltových cestách. Milovníci lesních plodů zde naleznou ráj.

Rybníky

K nejznámějším rybníkům v okolí Chlumu u Třeboně patří Hejtman a Staňkovský. Jednak pro svoji rozlohu a hlavně pro jejich rekreační využití.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI