Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Kemp u Kučerů

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

O kempu U Kučerů - kemp nejen pro vodáky

KEMP U KUČERŮ je původní vodácký kemp, který se rozprostírá na pravém břehu řeky Vltavy v obci Zlatá Koruna. Kemp je v provozu od 1. května do 30. září. V hlavní sezóně (červenec, srpen) bývá nejvíce obsazen ve dnech středa, čtvrtek a sobota. Větší skupiny je vhodné objednávat předem. V areálu se nachází velké množství různých druhů občerstvení, které se snaží uspokojit každého návštěvníka. Pod velkou krytou pergolou je až 200 míst k sezení. Součástí objektu je sociální a hygienické zařízení. Jsou zde umístěny umývárny se studenou vodou, 25 splachovacích WC, 7 sprch s teplou vodou opatřených automaty na 20Kč a prostor na umývání nádobí. Pitná voda je samozřejmostí v celém areálu. V naší kuchyni najdete denně čerstvá, hotová, teplá jídla, minutky a polévky. V kempu je možné pořádata i školní výlety a skupinové pobyty, letní tábory...

Vybavení a zázemí kempu

 • V areálu se nachází velké množství různých druhů a typů občerstvení, které se snaží uspokojit každého návštěvníka. Pod velkou krytou pergolou je až 200 míst k sezení.
 • Součástí objektu je sociální a hygienické zařízení. Jsou zde umístěny umývárny se studenou vodou, 25 splachovacích WC, 7 sprch s teplou vodou opatřených automaty na 20Kč a prostor na umývání nádobí. Pitná voda je samozřejmostí v celém areálu.
 • V naší kuchyni najdete denně čerstvá, hotová, teplá jídla, minutky a polévky. V noci je areál osvětlen a dodržuje se noční klid.

 

Typy ubytování

 • Bungalovy
 • Chatky
 • karavanová místa (i pro obytná auta)
 • Stanování (vlastní stany)

 

 


Zápis má pouze informativní charakter. Další tipy na kempy jižní Čechy zde


 

Galerie
Ceník

 

Pro zjištění aktuálních cen použijte prosím "Kontaktní formulář"

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Tufek91
Tufek91 (nepřihlášený) 20. Únor 2019 - 20:42
Počet hlasů: 488
Mělo by jít dát méně jak 1. hvězda, koukněte na foto ,, Jídlo´´ s názvem Pekingské nudle, čekali jsme 45 minut na tuhle mr*dku z rozmražené zeleniny polité sójovou omáčkou, kuřecí zapáchalo.... jíst se to nedalo. Cena? 109,- ..., dojděte si raději koupit nahoru do vsi majku a rohlík. Z tohohle je do breku. Obrovská ostuda pro Zlatou Korunu. Silně doporučuji se zcela vyhnout tomuhle podniku! A ,,kuchaře'' oběsit.
Hodnocení: 
1
Average: 1 (1 vote)

Přidat recenzi

Okolí

Historická obec Zlatá Koruna poskytuje mimořádnou příležitost být v centru všeho zajímavého, co se děje v jedné z nejatraktivnějších oblastí jižních Čech. Historické památky v samotné obci stejně jako nedaleký Český Krumlov, České Budějovice, Dívčí Kámen, Římov, Křemže, Kleť s rozhlednou a hvězdárnou, Lipenská přehradní nádrž, Vyšší Brod, staročeská lidová architektura v Holašovicích, Prachatice, Třeboň a mnoho dalších návštěvnicky atraktivních míst, vybízejí každého návštěvníka ke shlédnutí.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 1

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI