Kemp a vodácke tábořiště Podskalí

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Vítejte vkempu a vodáckém tábořišti Podskalí ve Strakonicích

Kemp se nachází v klidové zóně na Podskalí, na pravém břehu, řeky Otavy. Dostanete se k nám po cyklostezce od strakonického pivovaru, buď pěšky, na kole, nebo na bruslích.Vodáci samozřejmě na lodi – 56.km Otavy. Nesportovci mohou přijet po silnici kolem hradu, okolo letiště a vojenského areálu a vozidlo si zde zaparkovat.

Ubytování a sportovní vyžití

V areálu kempu se nachází 17chatek. 10 třílůžkových a 7 pětilůžkových. Možnost postavení stani a umístení karavanu, obytného vozu, nebo přívěsu je samozřejmostí. V kempu najdete zděné sociální zařízení 10x wc a 6x sprcha s teplou vodou. V areálu je možné zahrát si nohejbal, volejbal, petanque. Je zde basketbalový koš a stůl na ping-pong. Za řekou se nachází 3 tenisové kurty. Kempem prochází cyklostezka, za řekou je inline dráha. V areálu je recepce, hospůdka s terasou , kde se konají různé kulturní akce, např.  koncerty kapel. Během prázdnin je zde každý týden živá hudba.

Vodácke tábořiště

 Tábořiště se nachází na pravém břehu Otavy, jsou zde schůdky s místem pro vytažení lodí. Také je zde sušárna na promočené věci a několik ohnišť. K nám se dostanete i autem - výjez ze Strakonic okolo letiště směr Pracejovice

Hospůdka na terase

Snídaně, obědy, večeře.

Velký výber rychlého občerstvení + v sezóně výber z několika hotovek. 5 druhů točených piv, limonády, nanuky a další.  

Uzavřená terasa s projekčním  plátnem. 

 

Podívejte se na naši chalupu na Šumavě

 

Chalupa Račov

Galerie
Ceník
Kontakt

Mobil: +420 777 140 001, +420 602 140 000

Adresa: Podskalí, 386 01, Strakonice

www: www.podskali.net

 

Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Okolí

Strakonice

Strakonice jsou od kempu vzdáleny 10 min klidné chůze. Zde doporučujeme navštívit strakonický hrad s věží Rumpál a Muzeum středního Pootaví. Ve městě na Vás dýchne dávnou minulostí i kostel sv. Markéty, Morový sloup či Masné krámy. V létě si můžete zaplavat nejen v řece, ale i na plaveckém stadionu. Ve venkovním areálu se nachází 3 bazény a tobogán.

Na začátku prázdnin se ve Strakonicích každoročně koná JAMBOREE – festival bluegrassové hudby, začátkem června Mistrovství mažoretek a v letošním roce proběhne koncem srpna i  Mezinárodní dudácký festival.

Stravování

Stravování a občerstvení v Hospúdce na Terase

Naše hospůdka se nachází přímo v kempu. Kemp je součástí Strakonické klidové zóny Podskalí. Ležíme na 56. km řeky Otavy. Dostanete se k nám po cyklostezce od strakonického pivovaru buď pěšky, na kole či  na bruslích. Také lodí po řece a nesportovci autem přes strakonický hrad a okolo letiště.

Od roku 2006 se zde jednou za měsíc konají koncerty převážně strakonických kapel a během rázdnin hraje jednou týdně živá hudba. 

Máme zde několik ohnošť, posezení pod krytou slunečníky i na zastřešené terase hospůdky. Venku i uvnitř jsou umístěna plátna, na kterých je možné sledovat sportovní přenosy. Hned vedle se nachází hřiště na nohejbal, či volejbal, které je možno zapůjčit. Kousek dál na ostrově se nacházejí 3 tenisové kurty.

Více informací na www.podskali.net  nebo na FB - hospůdka na terase.

Na těchto stránkách se dozvíte, jaké dobroty jsme pro Vás připravili, kdo si u nás zazpívá, na jakém koncertu a kdy. Co se bude dít netradičního, pokouknout na nějaké fotečky a pokecat s přáteli.

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0