L-Penzion

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

L - Penzion - apartmán v centru České Budějovice

Nabízíme ubytování v centru Českých Budějovic. Přívětivý moderně vybavený apartmán se 3 dvoulůžkovými pokoji v 1.patře rodinného domu, balkon, klimatizace, TV, WiFi, plně vybavená kuchyně, pergola, plynový gril, zahradní nábytek, vybavený zahradní domek pro děti, pískoviště. Nabízíme mimořádně nízké ceny, až o polovinu nižší než v hotelech a též množstevní slevy (více viz ceník). Parkování před domem bez problémů. Apartmán se nachází uprostřed města v klidné zahradní části, nedaleko Dlouhého mostu (10 min chůze do nádherného historického centra) blízko zastávky MHD. Bezpečné, klidné a příjemné prostředí. Na nedaleké Husově třídě je výběr restaurací, zábavních, sportovních, nákupních (Kaufland), i klidových zařízení.

Dále nabízíme možnost praní, žehlení, sušení prádla, pomoc paní domácí…úschovu kol.

V okolí lze provozovat cykloturistiku (např. cyklostezka na Hlubokou nebo z ČB jezdí cyklobus do nejkrásnějších míst Již. Čech).

V zimě denně spojení na krásný lyžařský areál Lipno-Kramolín. Garantováno 18 let provozu i našim členstvím v Jihočeské hospodářské komoře.

 

!!! Dnem 1.1.2020  NEPOSKYTUJEME UBYTOVÁNÍ !!! UKONČENA ČINNOST !!!

 

 

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

Ceník penzionu  (od 1.1.2014)

  • - 500,-Kč / 1 osoba/ 1 noc
  • -samotná osoba v penzionu- apartmánu 1.000,-Kč / 1 noc
  • -povolen malý pes : poplatek 100,-Kč/ 1 noc
  • -více osob a více dnů = lze domluvit  slevy
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Okolí penzionu

Apartmán se nachází uprostřed města v klidné zahradní části, nedaleko Dlouhého mostu (10 min chůze do nádherného historického centra) blízko zastávky MHD. Bezpečné, klidné a příjemné prostředí. Na nedaleké Husově třídě je výběr restaurací, zábavních, sportovních, nákupních (Kaufland), i klidových zařízení. Vltava (Dlouhý most) - historické centrum, plovárna krytá i letní, tenisové kurty… 5 min chůze je rekreační park Stromovka (rybník Bagr, rest. Oáza) nebo přístav lodí (k zámku Hluboká a zpět), Jihočeská univerzita, VŠ koleje a další.

Přívětivý, klidný a bezpečný privátní penzion se 3 ložnicemi (6 lůžek) má v okolí vše co se nachází v centru krajského města i v jeho okolí. Nádherné historické centrum, mnoho sportovních, zábavních, společenských, kulturních aktivit pro děti i dospělé, turistika i cyklostezky,plovárny, nedaleko je přístav výletních lodí. Mnoho historických památek i v UNESCO (lidová vesnice Holašovice, zámek Č.Krumlov). Nádherné památky např. zámek Hluboká, Třeboň, Nové Hrady, J.Hradec, atd. Poradíme a pomůžeme.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI