Motorest Pegast

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování v penzionu blízko Českých Budějovic o celkové kapacitě 9 pokojů, tj 18 lůžek, je možné jak pro jednotlivce, tak pro skupiny návštěvníků. Pokoje penzionu Pegast jsou standardně vybaveny satelitní TV s 12 programy, připojením na internet ZDARMA. Bezplatné parkovací stání naleznete přímo před penzionem v uzavřeném objektu. V penzionu jsou Vám k dispozici jednolůžkové, dvoulůžkové pokoje. Penzion disponuje letní zahrádkou a je vybaven dětským letním koutkem.

Proč by jste měli navštívit náši restauraci a penzion?

Vlastní soukromé parkování bez problému, před penzionem – 35 míst.

150 míst k sezení, 9 pokojů , letní zahrádka a dětský koutek.

Vstřícný personál. Česká a Rakouská kuchyně.

Na okraji města České Budějovice, nabízíme ubytování v našem krásném rodinném penzionu  Pegast. Ubytování se nachází v těsném sousedství  města České Budějovice.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0