Na konci města

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování v soukromí ,, Nakonci města,, U Suchánků  je rodinným penzionem s individuálním přístupem ke všem ubytovaným hostům. Na požádání vám pomůžeme s naplánováním aktivní dovolené,doporučíme pěší, cyklistické i lyžařské výlety a to s ohledem na aktuální podmínky. V případě potřeby vám zapůjčíme mapy, průvodce a další materiály k oblasti. V areálu je tenisové hřiště , dětské hřiště na minikopanou, florbal, ruské kuželky a dětský koutek s pískovištěm, skluzavkou a prolézačkou. Je zde také restaurace s venkovním posezením s krásným výhledem do přirody s možností grilování.

V areálu je tenisové hřiště , dětské hřiště na minikopanou, florbal, ruské kuželky a dětský koutek s pískovištěm, skluzavkou a prolézačkou. Je zde také restaurace s venkovním posezením s krásným výhledem do přirody s možností grilování.
Z místa pobytu lze provádět  tůry po okolí.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0