Palupín Jižní čechy

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Objekt je na jižním svahu v oblasti vrchovin s nádhernými pohledy do krajiny. V okolí jsou rozsáhlé lesy a rybníky s možnostmi pro koupání a rybaření. Rekreační dům je na pozemku 1950 m2. Zde je umístěn bazén o rozměrech 3,7 x 5 m se solárním vyhříváním a filtrací. U objektu je také hřiště na volejbal, badminton a líný tenis. K dispozici jsou také jízdní kola. V zimním období jsou ve vzdálenosti 13 km dvě sjezdovky o délce 350 m s vleky. Krajina na rozmezí Javořické vrchoviny a České Kanady nabízí velké možnosti projížděk na běžkách. Přízemí – chodba, obývací pokoj (sedací souprava, Tv + satelit), kuchyně (kompletně vybavena), koupelna (wc, sprcha, automatická pračka). Podkroví – 1.ložnice (2 lůžka, skříňka na šaty), 2. ložnice (2 lůžka, 1 dvojlůžko), šatna na uložení kufrů apod., koutek pro dětské stolní hry. Dům je vyhříván elektrickými přímotopy, možno použít i vytápění dřevem. V koupelně je zajištěno dostatečné množství teplé vody. V objektu je možno pohodlně ubytovat šest osob, případně sedm až osm na přistýlce. Rekreační dům je vhodný pro rodiny s dětmi nebo starší manžele s vnoučaty.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI