Palupín Jižní čechy

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Objekt je na jižním svahu v oblasti vrchovin s nádhernými pohledy do krajiny. V okolí jsou rozsáhlé lesy a rybníky s možnostmi pro koupání a rybaření. Rekreační dům je na pozemku 1950 m2. Zde je umístěn bazén o rozměrech 3,7 x 5 m se solárním vyhříváním a filtrací. U objektu je také hřiště na volejbal, badminton a líný tenis. K dispozici jsou také jízdní kola. V zimním období jsou ve vzdálenosti 13 km dvě sjezdovky o délce 350 m s vleky. Krajina na rozmezí Javořické vrchoviny a České Kanady nabízí velké možnosti projížděk na běžkách. Přízemí – chodba, obývací pokoj (sedací souprava, Tv + satelit), kuchyně (kompletně vybavena), koupelna (wc, sprcha, automatická pračka). Podkroví – 1.ložnice (2 lůžka, skříňka na šaty), 2. ložnice (2 lůžka, 1 dvojlůžko), šatna na uložení kufrů apod., koutek pro dětské stolní hry. Dům je vyhříván elektrickými přímotopy, možno použít i vytápění dřevem. V koupelně je zajištěno dostatečné množství teplé vody. V objektu je možno pohodlně ubytovat šest osob, případně sedm až osm na přistýlce. Rekreační dům je vhodný pro rodiny s dětmi nebo starší manžele s vnoučaty.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI