Pension Chlumec

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rodinný pension Chlumec se nachází v klidném prostředí mezi Českými Budějovicemi a Českým Krumlovem a je výborným strategickým bodem a ideálním místem pro rodinnou rekreaci s možností výletů do okolí. Nabízíme komfortně zařízené pokoje s vlastním WC, koupelnou, kuchyňkou s možností vaření a televizorem. Pokoje v přízemí mají terasy. Pro ubytované hosty je k dispozici restaurace s možností snídaní, obědů a večeří.

K vybavení pensionu patří společenská místnost s barem pro pořádání oslav, večírků apod. Kapacita salonku je cca 20 osob. Domácím zvířatům vstup povolen. Otevřené parkoviště je přímo u pensionu.

Nabízíme komfortně zařízené pokoje s vlastním WC, koupelnou, kuchyňkou s možností vaření, lednicí a barevným televizorem. Pokoje v přízemí mají terasy. Pro ubytované hosty je k dispozici restaurace s možností snídaní, obědů a večeří. Kapacita salonku je cca 20 osob.

Ubytovací kapacita:

- 4 dvoulůžkové pokoje
- 1 čtyřlůžkové apartmá
- 1 přistýlka

K dispozici je kuchyňka s možností vlastního vaření. Možné objednat snídani. Domácím zvířatům vstup povolen. Otevřené parkoviště je přímo u pensionu.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI