Pension Chlumec

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rodinný pension Chlumec se nachází v klidném prostředí mezi Českými Budějovicemi a Českým Krumlovem a je výborným strategickým bodem a ideálním místem pro rodinnou rekreaci s možností výletů do okolí. Nabízíme komfortně zařízené pokoje s vlastním WC, koupelnou, kuchyňkou s možností vaření a televizorem. Pokoje v přízemí mají terasy. Pro ubytované hosty je k dispozici restaurace s možností snídaní, obědů a večeří.

K vybavení pensionu patří společenská místnost s barem pro pořádání oslav, večírků apod. Kapacita salonku je cca 20 osob. Domácím zvířatům vstup povolen. Otevřené parkoviště je přímo u pensionu.

Nabízíme komfortně zařízené pokoje s vlastním WC, koupelnou, kuchyňkou s možností vaření, lednicí a barevným televizorem. Pokoje v přízemí mají terasy. Pro ubytované hosty je k dispozici restaurace s možností snídaní, obědů a večeří. Kapacita salonku je cca 20 osob.

Ubytovací kapacita:

- 4 dvoulůžkové pokoje
- 1 čtyřlůžkové apartmá
- 1 přistýlka

K dispozici je kuchyňka s možností vlastního vaření. Možné objednat snídani. Domácím zvířatům vstup povolen. Otevřené parkoviště je přímo u pensionu.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0