Pension Diana

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

CELOROČNÍ PROVOZ U LIPNA. Pro naše ubytované hosty jsou připraveny celkem 4 pokoje. Jeden čtyřlůžkový, jeden dvoulůžkový a dva třílůžkové. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny. Každý pokoj má svoje sociální zařízení (sprchový kout a WC). Hosté mají možnost uschovat kola či lyže a k ubytování jsou k dispozici také dvě lednice. Lipno a Šumava je v zimních měsících  sužována nepříjemným počasím, z toho důvodu je pension vybaven centrálním vytápěním. 

Na zahradě vedle budovy pensionu je k dispozici bazén a ohniště. Všichni ubytovaní mají možnost využít společenské místnosti vybavené mikrovlnou troubou a varnou konvicí pro přípravu snídaní. Na Lipno nad Vltavou se lze dostat vlakem, zastávka je vzdálena 3000 metrů. Autobusová zastávka Lipno Slupečná je vzdálena 500 metrů a hlavní zastávka  Lipno přístaviště je vzdálena 1000m. U pensionu je k dispozici parkoviště, kde je stání pro naše hosty již zahrnuto v ceně. Samozřejmostí je WI-FI připojení.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0