Pension Fialka

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš nově zrekonstruovaný rodinný pension se nachází v klidné lokalitě na rohu ulic Fialková a Chvalšinská, přitom v těsné blízkosti hranic historického centra Českého Krumlova.  Poloha je tak stranou rušného turistického centra, ale zároveň vzdálena pouhých 5 minut chůze od zámeckého komplexu či otáčivého hlediště.  V dosahu několika set metrů se nachází naprostá většina sportovních areálů, které město nabízí.   Z těchto důvodů je Pension Fialka ideálním místem pro rodiny s dětmi či sportovně založené hosty.

Zázemí pensionu nabízí venkovní pergolu s možností grilování, dětské hřiště, oplocené parkování, úschovnu kol, motorek nebo lodí, minishop nápojů, Wi-Fi a společnou lednici s mikrovlnou troubou.  Celý vnitřek pensionu je nekuřácký, mimo venkovních prostor.  Pobyt domácích zvířat je možný pouze po předběžné dohodě.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI