Pension Fialka

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš nově zrekonstruovaný rodinný pension se nachází v klidné lokalitě na rohu ulic Fialková a Chvalšinská, přitom v těsné blízkosti hranic historického centra Českého Krumlova.  Poloha je tak stranou rušného turistického centra, ale zároveň vzdálena pouhých 5 minut chůze od zámeckého komplexu či otáčivého hlediště.  V dosahu několika set metrů se nachází naprostá většina sportovních areálů, které město nabízí.   Z těchto důvodů je Pension Fialka ideálním místem pro rodiny s dětmi či sportovně založené hosty.

Zázemí pensionu nabízí venkovní pergolu s možností grilování, dětské hřiště, oplocené parkování, úschovnu kol, motorek nebo lodí, minishop nápojů, Wi-Fi a společnou lednici s mikrovlnou troubou.  Celý vnitřek pensionu je nekuřácký, mimo venkovních prostor.  Pobyt domácích zvířat je možný pouze po předběžné dohodě.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 


TOP SPACÁKY

 


TOP STANY

 


TOP KOLA