Pension „Hotel Belarie“

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion „Hotel Belarie“ v Českém Krumlově má pro Vaše ubytování k dispozici 5 luxusních pokojů, zařízených dobovým nábytkem ve stylu Ludvíka XIV., s vlastní koupelnou, LCD televizorem,Radiem s MP3 a USB vstupem, telefonem a lednicí. Ze tří pokojů je nádherný výhled na hrad a zámek Český Krumlov a ze dvou na malebné uličky historického centra Českého Krumlova. Samotný penzion se nachází poblíž řeky Vltavy ve velmi klidné části Českého Krumlova.

V Českém Krumlově je možno navštívit mnoho zajímavých míst a kulturních akcí. Za zmínku stojí zejména unikátní divadelní představení na otáčivém hledišti a červnové slavnosti pětilisté růže v Českém Krumlově. Je možné také navštívit některé museum mezi než patří i Egon Schiele art Centrum a fotoateliér Seidl. Každé léto se také v Českém Krumlově koná mezinárodní hudební festival. Návštěvu si také zaslouží pivovar Eggenberg, který se nachází v historickém centru města.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0