Pension Hůrka

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion je nově postaven v blízkosti chráněného přírodního parku "Jistebnická vrchovina" na okraji osady Hůrka. Penzion má 6 dvoulůžkových pokojů, z nichž č. 1 a č. 6 mohou být doplněny přistýlkou, nebo dětskou postýlkou; dvojice pokojů č. 2 - 3, a č. 4 - 5 jsou propojeny uzamykacími dveřmi (vhodné pro rodiny s dětmi). Ve všech pokojích je k dispozici koupelna se sprchou a WC. Z pokojů č.2, č.3, a č. 4 je přístup na vyhlídkovou terasu s posezením. Celý pension je bezbarierový. Penzion neposkytuje stravování. K dispozici pro všechny hosty je jedna vybavená kuchyňka s keramickou deskou na vaření, varnou konvicí, mikrovlnou troubou a lednicí, včetně ostatního potřebného zařízení k jednoduchému vaření a ohřívání vlastních jídel.

Možnosti restauračního stravování jsou v okolí např. v Jistebnici, Všechově, a zejména v Táboře (12 km). Přímo v Hůrce je v občasném provozu posezení v místním zařízení HUNAPO (Hůrecký napájecí podnik). V pensionu se nekouří.

Ubytování domácích zvířat je možné, ale je nutné je dohodnout předem, vzhledem k toleranci ostatních hostů a zamezení možných kolizí mezi zvířaty.

V penzionu je dostupné bezdrátové Wi-Fi připojení k internetu, je k dispozici nový sklad na kola včetně možnosti umytí kol.

Pro rodiny s dětmi je příjemné posezení na terase nebo u ohně, kolem nejezdí téměř žádná auta, tudíž je zde velice klidné prostředí.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI