Pension Jägertal

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Stylové  ubytování v novém horském objektu na samotě u lesa 3,5km od Lipenského jezera v blízkosti turistických center - Černá v Pošumaví a Horní Planá v CHKO Šumava. Návštěvníci mohou využít pobytu v našem pensionu  k  regeneraci sil a k odpočinku od městského shonu. Mohou zde houbařit, rybařit, podnikat turistické výlety, využít možnost koupání v nedalekém rybníku Olšina (nejvýše položený rybník v Čechách - 740 m.n.m., 136 ha), a v Lipenské přehradní nádrži.
 

V blízkosti: půjčovna kol, bruslí, lodí, šlapadel, katamaránů, windsurfing, tenisové  kurty, letní  kino, diskotéka, bowling, aquapark ,  bobová  dráha , lanový park ,půjčovna motokár, minigolf
 

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0