Pension Klostermann

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Příjemný, nově zrekonstruovaný šumavský penzion se nachází v centru obce Nové Hutě - Šumava. Nabízí kvalitní a cenově dostupné ubytování na Šumavě.Pobyt v penzionu Klostermann je ideální pro rodiny s dětmi, školy v přírodě, popřípadě různé firemní akce. Kapacita penzionu je 50 lůžek a nabízí ubytování ve dvou až pětilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha) a televizí.

Na zahradě o velikosti 5 000 m2 je tenisový kurt, volejbalové hřiště a dětský areál (klouzačka, houpačky, šplhací sestava, prolézačky, bazén a velké pískoviště).

Rovněž můžete využít příjemného sezení u ohniště, za nepříznivého počasí je Vám k dispozici krásný altánek.

Celý areál je travnatý, pečlivě udržován a oplocen. Vaše děti si zde mohou hrát s garancí naprostého soukromí a bezpečí, neboť je určen výhradně pro hosty penzionu!

Součástí penzionu je prostor na uložení horských kol a lyží.

Parkování zdarma na vlastním parkovišti.

Penzion nabízí vhodné podmínky jak pro rodinnou rekreaci, tak pro firemní akce, sportovní soustředění, lyžařské kursy a školy v přírodě.

K penzionu Klostermann patří 100 m vzdálená Chata – Škola, kde Vám zajistíme za výrazně nižší ceny možnosti ubytování pro organizované skupiny škol v přírodě, případné hromadné turistické skupiny. Více informací najdete pod ikonou Chata – Škola.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI