Pension Klostermann

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Příjemný, nově zrekonstruovaný šumavský penzion se nachází v centru obce Nové Hutě - Šumava. Nabízí kvalitní a cenově dostupné ubytování na Šumavě.Pobyt v penzionu Klostermann je ideální pro rodiny s dětmi, školy v přírodě, popřípadě různé firemní akce. Kapacita penzionu je 50 lůžek a nabízí ubytování ve dvou až pětilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha) a televizí.

Na zahradě o velikosti 5 000 m2 je tenisový kurt, volejbalové hřiště a dětský areál (klouzačka, houpačky, šplhací sestava, prolézačky, bazén a velké pískoviště).

Rovněž můžete využít příjemného sezení u ohniště, za nepříznivého počasí je Vám k dispozici krásný altánek.

Celý areál je travnatý, pečlivě udržován a oplocen. Vaše děti si zde mohou hrát s garancí naprostého soukromí a bezpečí, neboť je určen výhradně pro hosty penzionu!

Součástí penzionu je prostor na uložení horských kol a lyží.

Parkování zdarma na vlastním parkovišti.

Penzion nabízí vhodné podmínky jak pro rodinnou rekreaci, tak pro firemní akce, sportovní soustředění, lyžařské kursy a školy v přírodě.

K penzionu Klostermann patří 100 m vzdálená Chata – Škola, kde Vám zajistíme za výrazně nižší ceny možnosti ubytování pro organizované skupiny škol v přírodě, případné hromadné turistické skupiny. Více informací najdete pod ikonou Chata – Škola.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0