Pension Labyrint

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Romantika v Pensionu Labyrint bez TV. Pension se skládá ze 3 samostatných budov podél břehu řeky Vltavy v Rybářské ulici. Celkem 7 pokojů,  z toho je 6x Dvoulůžkový pokoj, 1x Velké apartmá. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení ( koupelna – vana či sprcha, záchod). Velké apartmá  má malou kuchyňku. Snídaně  jsou v  restauraci s krbem a venkovní terasou přímo na břehu řeky. V pensionu je zdarma WiFi připojení k vysokorychlostnímu internetu. Parkování je možné přímo u pensionu.
 

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI