Pension Lutovský

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pokoje se nacházejí v horním patře rodinného domu. Ubytovací kapacita je 2 dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek. Celkem 8 míst. Pension Lutovský se nachazí v malebné šumavské lokalitě Strážný, cca. 2 km od hraničního přechodu stejného jména. Do roku 1989 bylo celá tato zóna neprodyšně obehnaná ostnatými dráty.

Vybavení pokojů: 2 válendy s úložným prostorem. 2 rozkládací křesla (možnost přístýlek). Barevný televizor se satelitním příjmem, připojení k internetu přes místní síť a LAN zásuvku, propojovací kabel k dispozici, konf.stolek, skříň. Sociální zařízení se sprchovým koutem, vysoušeč vlasů, sušák, botník. Vytápění přímotopy. Ve společné předsíňové chodbě je pro oba dva pokoje lednička, varná konvice, mikrovlná trouba, plynový sporák, skříňka s nádobím, talířemi, skleničkami a příbory. Dále je zde další lednice vybavená jako samoobslužný mini BAR.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI