Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Pension M - Kájov

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme ubytování pro 18 osob ve dvou apartmánech, 8 km od Českého Krumlova v klidném prostředí malé rekreační obce. A dále v jedné samostatné chalupě o kapacitě 11 lůžek Chalupa M. Apartmány jsou se čtyřmi ložnicemi o kapacitě 16 lůžek a se dvěmi přistýlkami (4-4-4+1-4+1), 3x koupelna se sprchou a WC a 1x samostatné WC. V každém apartmánu je zcela vybavená kuchyně, jídelna, společenská místnost s TV a samozřejmě sociální zařízení.

 K dispozici je zahradní gril, zastřešené posezení na zahradě, relaxační houpačka a bazén 366 cm. Venku je možno hrát stolní tenis, kriket, badminton. Pro děti je zde houpačka a skluzavka. Je to vhodné místo k rodinné rekreaci.

Upřednostňujeme týdení pobyty s nástupem v sobotu. MIMO LETNÍ SEZONU JE MOŽNÉ DOMLUVIT KRATŠÍ POBYTY, VÍKENDOVÉ,...

Cena za ubytování v apartmánech je pro jednu osobu 350,- Kč na den, za oba apartmány 3790,- Kč na den, při týdením pobytu. Mimo letní sezonu je cena dohodou.

Parkování je na vlastním pozemku a zdarma. Poskytujeme též zdarma internetové WIFI připojení.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI