Pension Marek

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension Marek nabízí celoroční ubytování v klidné části Českých Budějovice, cca 15 minut od centra. Počet pokojů: 1 x pro 3 osoby, a 2 x pro 2 osoby. Pokoje jsou plně vybaveny (každý má vlastní koupelnu). Možnost posezení na terase anebo na zahradě u venkovního krbu. K dispozici Wifi zdarma. Možnost snídaně (dle dohody). Pokoje mají bezbariérový přístup. Ceny ubytování dle dohody. Možnost zajištění ubytování i pro větší skupiny (cca 25 osob). Na přání zajišťujeme prohlídku pivovaru Budvar. Možnost výletů na Hlubokou nad Vltavou nebo do Českého Krumlova atd.

 

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI