Pension Marek

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension Marek nabízí celoroční ubytování v klidné části Českých Budějovice, cca 15 minut od centra. Počet pokojů: 1 x pro 3 osoby, a 2 x pro 2 osoby. Pokoje jsou plně vybaveny (každý má vlastní koupelnu). Možnost posezení na terase anebo na zahradě u venkovního krbu. K dispozici Wifi zdarma. Možnost snídaně (dle dohody). Pokoje mají bezbariérový přístup. Ceny ubytování dle dohody. Možnost zajištění ubytování i pro větší skupiny (cca 25 osob). Na přání zajišťujeme prohlídku pivovaru Budvar. Možnost výletů na Hlubokou nad Vltavou nebo do Českého Krumlova atd.

 

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0