PENSION - Marie Nečasová

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension se nachází v klidném prostředí, nedaleko centra Českých Budějovic. Pension je v dosahu městské hromadné dopravy, takže do centra je možné se dostat asi za sedm minut.

Pension situovaný v klidné čtvrti nedaleko centra Českých Budějovic. Chcete navštívit České Budějovice a potřebujete se ubytovat? Náš Pension Vám nabízí kvalitní a levné ubytování a s již více než devatenáctiletou tradicí po celý rok a je vhodný pro každého. Z pensionu do centra města se dostanete autem nebo autobusem (zastávka MHD je nedaleko), během 5 min, chůzí do 1/2hod. Můžete zde strávit příjemný pobyt při poznávání krás města České Budějovice a okolí a nebo si jen odpočinout od starostí všedního dne a relaxovat v klidném prostředí.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI