PENSION - Marie Nečasová

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension se nachází v klidném prostředí, nedaleko centra Českých Budějovic. Pension je v dosahu městské hromadné dopravy, takže do centra je možné se dostat asi za sedm minut.

Pension situovaný v klidné čtvrti nedaleko centra Českých Budějovic. Chcete navštívit České Budějovice a potřebujete se ubytovat? Náš Pension Vám nabízí kvalitní a levné ubytování a s již více než devatenáctiletou tradicí po celý rok a je vhodný pro každého. Z pensionu do centra města se dostanete autem nebo autobusem (zastávka MHD je nedaleko), během 5 min, chůzí do 1/2hod. Můžete zde strávit příjemný pobyt při poznávání krás města České Budějovice a okolí a nebo si jen odpočinout od starostí všedního dne a relaxovat v klidném prostředí.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI