Pension Nostalgie - Český Krumlov

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování v Českém Krumlově se stane i díky Pensionu Nostalgie neopakovatelným zážitkem. Spojili jsme pro Vás romantiku a krásu historie s komfortem a pohodou současnosti. K ubytování v Českém Krumlově Vám doporučíme a zajistíme mnohem víc...

V Pensionu Nostalgie - ubytování Český Krumlov si Vás podmaní historie místa....

Nechte se okouzlit malebným výhledem z okna Vašeho pokoje. Uvidíte jedičné panorama domů centra města Český Krumlov i zámku...

Ubytování v Českém Krumlově se stane i díky Pensionu Nostalgie neopakovatelným zážitkem. Spojili jsme pro Vás romantiku a krásu historie s komfortem a pohodou současnosti.
K ubytování v Českém Krumlově Vám doporučíme a zajistíme mnohem víc...

Připravili jsme pro Vás 2 pokoje a apartmán s celkovou kapacitou 7 lůžek. Zažijte intimitu „Mrtvého města“ Egona Schieleho na vlastní kůži. Poradíme Vám, která nejzajímavější místa města Český Krumlov nesmíte během pobytu vynechat.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0