Pension Pohoda - Brloh

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Poskytujeme ubytování v jednom dvoulůžkovém a třech třílůžkových pokojích s WC a sprchou.Dále je k dispozici jeden apártment s kompletně vybavenou kuchyňkou(lednice,dvouplotýnkový vařič,kávovar,mikrovlná trouba,varná konvice),čtyřmi lůžky a dětskou postýlkou.Ubytování je se snídaní a možností doobědnání večeře. Jídlo si můžete vychutnat v restauraci, na venkovní terase nebo u venkovního ohniště, na kterém si můžete ogrilovat cokoliv dle Vaší chuti. V oploceném areálu penzionu je možné parkování a pro děti máme k dispozici houpačky a skluzavku.

v našem nově zbudovaném rodinném,nekuřáckém pensionu,který se nachází v klidné části chráněné krajinné oblasti „Blanský les“. Vesnička Kuklov je známá především zříceninou hradu ze 14. století a kláštera z přelomu 15. a 16. století. Je to místo klidných procházek po okolí i vyjížděk na kolech. .Koupání v bazénu je v nedaleké obci Brloh přírodní koupaliště a možnost rybolovu v obci Ktiš.Pro milovníky vody a vodních sportů je možné navštívit Lipenské jezero,které je od nás vzdálené cca. 35 km. Naopak pro milovníky kultury je možnost navštívit Český Krumlov,Prachatice nebo České Budějovice vzdálené cca. 20 km.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0