Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Pension Regina Větřní - Český Krumlov

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension a restaurace Regina - ubytování v jižních Čechách

Ubytování nabízíme v dvoulůžkových, a třílůžkových pokojích a také apartmánech s oddělenými ložnicemi až pro 5 osob. Ve všech pokojích jsou dřevěné podlahy a dřevěný historický nábytek. Samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchou nebo vanou. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením. Součástí objektu je restaurace. V případě zájmu zajišťujeme půjčování lodiček, raftů, horských kol a možnost jízdy na koních.

 

Restaurace v penzionu

Provoz restaurace s kapacitou 35 míst. Nabídka celodenního stravování, české kuchyně, alkoholických i nealkoholických nápojů. Možnost venkovního posezení na zahradní terase s možností grilování. K dispozici je salonek pro pořádání svateb, rodinných oslav a seminářů.

 

Uspořádání pohádkové svatby v penzionu

Kdo by si nepřál svatbu snů jako z pravé pohádky? Pokud takovou hledáte, tak u nás jste na správném místě. Svatební hostiny i s možností obřadu na  romantické zahradě s jezírkem, pořádáme již od založení našeho rodinného pensionu a restaurace. Váš svatební den má být tím nejkrásnějším dnem v životě, proto Vám splníme to, co Vám na očích uvidíme. U nás zažijete pohádkovou svatbu v nádherném romantickém prostředí bývalého statku. Svatební hostinu můžeme uspořádat jak venku, tak v našem stylovém salónku s kapacitou až 45 lidí. Svatebčany ubytujeme v našem krásném pensionu s kapacitou 29 lůžek a pro Vás máme připravené nádherné svatební apartmá.

 
Pro dokonalost Vaší svatby spolupracujeme s báječnou svatební organizátorkou, paní Erikou Smolíkovou, která zajišťuje kompletní svatební servis. Nechte tedy vše na nás a dovolte nám pomoci s prvním krokem do nové etapy Vašeho společného života.

​Zavolejte nám nebo napište, připravíme Vám nabídku na míru. Nebo si vyberte z naší nabídky svateb. Nezapomeňte si pro svou přípravu  pohádkové svatby stahnout svatebního průvodce, který Vám pomůže svatbu perfektně naplánovat a na nic při tom nezapomenout.

Kontaktujte nás, připravíme Vám nabídku na míru.

 

Typy ubytování

  • Apartmány
  • Pokoje
  • Penziony
  • Ubytování v soukromí
  • Luxusní penziony

 


Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

 


 

Galerie
Ceník
Kontakt
Kontaktní formulář
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI