Pension a restaurace RUDOLEC

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension se nachází uprostřed obce Český Rudolec, v přírodním parku Česká Kanada, na českomoravském pomezí 8 km od rakouské hranice v nadmořské výšce 512 m. V budově je restaurace s denním provozem, letní zahrádkou, hernou na elektronické šipky a karambolový kulečník. Ubytování je přímo v budově v prvním poschodí.

Tato masovým turismem doposud neobjevená, rybníky, potůčkami, kopci a lesy protkaná oblast láká návštěvníky nejen přírodními krásami, ale i četnými historickými památkami, jako jsou pevnosti, zámky a historická města v okolí. Na své si přijdou právě ti, kdo celý rok tráví v průmyslových centrech a svou dovolenou chtějí prožít pěšími nebo cyklistickými výlety do přírody či za historickými pamětihodnostmi, koupáním v rybnících, hojným houbařením, sbíráním borůvek nebo rybařením.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0