Pension Skrýchov

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

V penzionu Skrýchov vám nabízíme 12 dvou až čtyřlůžkových pokojů (40 lůžek) s WC a koupelnou, každé pod vlastním uzavřením. Pokoje jsou slunné a prostorné s balkonem (lednička ve výbavě) s výhledem na říčku Nežárku. Klidné prostředí - restaurace je od pensionu oddělena - nabízí ideální možnost pro strávení rodinné dovolené nebo víkendu s přáteli s grilováním selete. Připravíme vám dle vašich požadavků podmínky pro školení s možností ubytování. Rozlehlý uzavřený areál s hřištěm je oblíbený pro školy v přírodě. Najdete u nás bohaté sportovní vyžití na tenisovém kurtu s asfaltovým povrchem. Našim hostům je k dispozici ping-pong, badminton, tenisové rakety, líný tenis, kroket, sítě na volejbal, nohejbal a pro nejmenší pískoviště. Úschova kol zajištěna, stejným klíčem od pokoje. Možnost parkování pro auta nebo autobus je přímo před objektem.

 

Rodinný pension v jižních Čechách najdete v klidné části města Jindřichův Hradec na břehu říčky Nežárky.

Celoročně jsou Vám k dispozici prostorné pokoje s WC(sprcha, balkon) a restaurace s klasickou kuchyní, WiFi připojení.

Prostředí pensionu Skrýchov, bývalé rekreační středisko, je vhodné pro rodiny s dětmi, školy v přírodě, možnost sportovního vyžití v areálu, nabídka grilování selete.
 

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI