Pension Skrýchov

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

V penzionu Skrýchov vám nabízíme 12 dvou až čtyřlůžkových pokojů (40 lůžek) s WC a koupelnou, každé pod vlastním uzavřením. Pokoje jsou slunné a prostorné s balkonem (lednička ve výbavě) s výhledem na říčku Nežárku. Klidné prostředí - restaurace je od pensionu oddělena - nabízí ideální možnost pro strávení rodinné dovolené nebo víkendu s přáteli s grilováním selete. Připravíme vám dle vašich požadavků podmínky pro školení s možností ubytování. Rozlehlý uzavřený areál s hřištěm je oblíbený pro školy v přírodě. Najdete u nás bohaté sportovní vyžití na tenisovém kurtu s asfaltovým povrchem. Našim hostům je k dispozici ping-pong, badminton, tenisové rakety, líný tenis, kroket, sítě na volejbal, nohejbal a pro nejmenší pískoviště. Úschova kol zajištěna, stejným klíčem od pokoje. Možnost parkování pro auta nebo autobus je přímo před objektem.

 

Rodinný pension v jižních Čechách najdete v klidné části města Jindřichův Hradec na břehu říčky Nežárky.

Celoročně jsou Vám k dispozici prostorné pokoje s WC(sprcha, balkon) a restaurace s klasickou kuchyní, WiFi připojení.

Prostředí pensionu Skrýchov, bývalé rekreační středisko, je vhodné pro rodiny s dětmi, školy v přírodě, možnost sportovního vyžití v areálu, nabídka grilování selete.
 

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI