Pension U Kláštera

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

rodinný penzion U Kláštera, který se nachází v samém srdci starobylého města Český Krumlov v těsném sousedství minoritského kláštera a taktéž renesančního zámku. Jeho ideální poloha v nejmalebnějším koutu jižních Čech vybízí k příjemnému odpočinku,ale i k prožití aktivní dovolené v kterémkoliv ročním období. Rodinná atmosféra ještě více dotváří oázu klidu a pohody, daleko od všedních starostí a problémů. Pension U Kláštera je umístěn v klidné části města. V blízkosti penzionu se nachází několik restaurací s kvalitní a vyhlášenou kuchyní.

Dovolujeme si vám nabídnout komfortní ubytování v našem pensionu z 16. století, který zahájil provoz v lednu roku 1995, po celkové rekonstrukci. Nabízíme 2 apartmány, každý o rozloze přibližně 50 m2 pro 2 – 4 osob s možností přistýlky. Jeden apartmán je s trámovými stropy, druhý apartmán s osvětlenou studnou. Fotogalerie - Pension u kláštera Český Krumlov Oba apartmány jsou vybaveny kompletním sociálním zařízením, kuchyní, lednicí, TV a satelitem. Pension U Kláštera poskytuje bohaté snídaně. Automobily lze parkovat v uzavřených prostorách pensionu. Město Český Krumlov nabízí nepřeberné množství kulturního a sportovního vyžití: historické památky, kultura - letní kino, výstavy a vernisáže, koncerty, knihovna,muzeum. Sportovní vyžití - uzavřené koupaliště se nachází 10 minut chůzí od pensionu,stejně tak tenisové kurty a bowling. Pro milovníky cykloturistiky cykloturistické stezky,dále fitnes-centra a sportovní centrum. 20 minut autem se nachází vodní přehrada Lipno, která je v létě ideálním místem pro koupání a v zimě zde můžete využít služeb ski-areálu.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 


TOP SPACÁKY

 


TOP STANY

 


TOP KOLA