Pension U Kláštera

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

rodinný penzion U Kláštera, který se nachází v samém srdci starobylého města Český Krumlov v těsném sousedství minoritského kláštera a taktéž renesančního zámku. Jeho ideální poloha v nejmalebnějším koutu jižních Čech vybízí k příjemnému odpočinku,ale i k prožití aktivní dovolené v kterémkoliv ročním období. Rodinná atmosféra ještě více dotváří oázu klidu a pohody, daleko od všedních starostí a problémů. Pension U Kláštera je umístěn v klidné části města. V blízkosti penzionu se nachází několik restaurací s kvalitní a vyhlášenou kuchyní.

Dovolujeme si vám nabídnout komfortní ubytování v našem pensionu z 16. století, který zahájil provoz v lednu roku 1995, po celkové rekonstrukci. Nabízíme 2 apartmány, každý o rozloze přibližně 50 m2 pro 2 – 4 osob s možností přistýlky. Jeden apartmán je s trámovými stropy, druhý apartmán s osvětlenou studnou. Fotogalerie - Pension u kláštera Český Krumlov Oba apartmány jsou vybaveny kompletním sociálním zařízením, kuchyní, lednicí, TV a satelitem. Pension U Kláštera poskytuje bohaté snídaně. Automobily lze parkovat v uzavřených prostorách pensionu. Město Český Krumlov nabízí nepřeberné množství kulturního a sportovního vyžití: historické památky, kultura - letní kino, výstavy a vernisáže, koncerty, knihovna,muzeum. Sportovní vyžití - uzavřené koupaliště se nachází 10 minut chůzí od pensionu,stejně tak tenisové kurty a bowling. Pro milovníky cykloturistiky cykloturistické stezky,dále fitnes-centra a sportovní centrum. 20 minut autem se nachází vodní přehrada Lipno, která je v létě ideálním místem pro koupání a v zimě zde můžete využít služeb ski-areálu.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI