Pension U Ladě

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš penzion se nachází přímo v centru Nových Hradů. Nabízíme celoroční ubytování, jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj má samostatné sociální vybavení (WC, umyvadlo a sprchový kout). Kapacita v současnosti dosahuje přes 30 lůžek. V celém objektu je k dispozici vysokorychlostní bezdrátový internet (cca 20Mbit i více), takže si můžete v klidu vyřídit jak své pracovní , tak i osobní záležitosti. V letním období je v provozu restaurace s možností příjemného posezení na zahrádce. Pro pořádání školení, společenských akcí máme k dispozici salonek pro (cca 40 osob) vybavený kvalitní audio a video technikou. Samozřejmostí je rovněž možnost úschovy vlastních kol , tak i možnost zapůjčení horských kol.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0